Wederom ergerlijke vernielingen in Oostrum. Elektricien nodig? SPARKS Elektro - Oostrum Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM tel. (0478-510713) internet; www.dorpenveri rav, n I Afgelopen weekend zijn weer her en der in Oostrum flinke vernielingen aangebracht aan eigendommen van particulieren, de Dorpsraad en de Gemeente. Venray. Bij de "aide Meule"was het zoals vaker weer prijs. Hier werden speeltoestellen vernield en het slot van de "aide Meuie" werd onklaar gemaakt. De pas uitgezette wandelroute moest het ook meteen ontgelden. Langs de Sparrendreef werden vorige week markeringspalen van de wandelroute ontvreemd en van zondag op maandag werden markeringspalen ontvreemd in het centrum en bij het sportpark. Deze vernielzucht baart ons als dorpsraad echt zorgen. Niet alleen dat veel vrijwilligerswerk voor niets wordt gedaan maar ook de kosten die het herstel vragen zijn niet mis. Dat deze vernielingen door "buitenstaanders" worden verricht is naar ons idee maar zeer ten dele waar. Meestal worden de daders in eigen dorp gevonden. Wij willen als dorpsraad graag dat u deze problematiek eens met uw kinderen bespreekt, want vaak is het de grotere jeugd die de daders zijn. Mogelijk dat dan het besef ontstaat dat men van andermans spullen moet afblijven. Het werk wordt immers gedaan voor de inwoners van Oostrum. Het lijkt ons sterk dat nooit iemand het plegen van deze vernielingen waar neemt. Als inwoners van Oostrum hebben we de verantwoordelijkheid om misstanden te signaleren bij de politie. Neemt u zaken waar die niet door de beugel kunnen bel dan de politie, dit kan tegenwoordig ook anoniem. Telefoon 00900-8844. De gebiedsmentor voor Oostrum bij de politie is Dhr. Roel Coppus. Wij rekenen op uw medewerking. Dorpsraad Oostrum Voor al uw elektrotechnische werkzaamheden in en om uw woning of bedrijf. Bel of mail voor vrijblijvende offerte: 06 13433120 Sparks-Oostrum@home.nl Stayer hofweg 2b YVanssum op afspraak, ook 's avonds tel. 0478-539020 www.haroldlenssenkcukens.nl Harolcfl LENSSEN

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 7