Schoonheidsspecialiste BRIERS VELD Maud Vermeulen Voor al uw V-eetproblemen, van steunzolen tot moderne orthopedische schoenen www.ewalts.nl Een super behandeling voor jong en oud U bent van harte welkom in onze salon. G err it Arts ilrfjenshoekweg 6 5809 &W Leunen 24 uur bereikbaar op Tel: 0478-515221 Erkend orthopedisch schoentethnisch bedrijf leverancier voor alle zorgverzekeraars Noorderhof 30 - 5804 BV Venray I 0478 514000 gezichtsbehandeling epileren verven van wimpers en/of wenkbrauwen ontspanningsmassage harsen: benen armen oksels bikinilijn gelaat Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met: Maud Vermeulen Vlasakker 2 5807 BK Oostrum Tel: 0478-512102 Micro-dermabrasie is 'n zeer efficiënte en extreme behandelingsmethode, die vernieuwing van de bovenste huidlaag en de algemene huidregeneratie van het aangezicht en het totale lichaam stimuleert. Toepassing: Onzuivere, en Verouderde huid en huidatrofie, Ouderdoms- en pigmentvlekken, acné en acné littekens, Oppervlakkige littekens, Kleine rimpeltjes algemene regeneratie van de huid. De voordelen van micro dermabrasie. - Meteen zichtbaarlifting"- effect, verbetering van de huidelasticiteit en de huidstructuur. - Anti-Aging-Effect. - Het resultaat van de behandeling is meteen zichtbaar en voelbaar. - De behandeling is pijnloos. - De zuiverende behandeling stimuleert het biologisch gestuurde vernieuwingsproces van de huid. - Allergische reacties zijn uitgesloten omdat er geen vreemde stoffen inde huid kunnen dringen. Stationsstraat 130a Oostrum Te!

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 31