Jeugd S.V. Oostrum afdeling voetbal krijgt techniektraining van PSV trainer Pepijn Lijnders. Het bestuur afdeling voetbal is er trots op dat Pepijn Lijnders, na een demo training in 2006, S.V. Oostrum heeft benaderd (als pilot club) om zes trainingsavonden te geven voor de jeugd. De afdeling jeugdvoetbal is de laatste jaren enorm gegroeid (op dit moment 230 jeugdleden). Gelukkig zijn er veel trainers en leiders die wekelijks voor de jeugd klaarstaan (op dit moment 75). Hier zijn wij bijzonder trots op. S.V. Oostrum wil investeren in de jeugd en in de toekomst. Het jeugdbestuur is er overtuigd dat met de komst van Pepijn Lijnders de ervaring van het kader en de technische vaardigheden van de jeugd zal toenemen. De eerste fase van techniektraining zal op deze manier binnen 6 trainingen bij coaches en spelers erin geslepen worden waardoor club, trainers en spelers de ingezette lijn makkelijk vervolg kunnen gaan geven. Vooral het feit datje alle trainer/ coaches binnen 1 club tegelijkertijd opleid is natuurlijk uniek in Nederland. Wanneer: Met ingang van 4 april t/m 9 mei op 6 woensdagavonden van 18.30 tot 20.00 uur Waar: Op het hoofdveld van sportpark "de Sparvan S.V. Oostrum Voor wie: Alle trainers en leiders en de jeugdspelers van de F1F2, E1E2, E3.E4, D1 en D2 Organisatie Techniek training De organisatie zal in handen zijn van techniektrainer Pepijn Lijnders van PSV Eindhoven. Hij zal geassisteerd worden door de trainers en leiders van de F1, F2, E1, E2, E3,E4, D1 en D2. In het midden van het veld staat een 'demoveldje' waar Pepijn Lijnders alle voorbeelden en aanwijzingen geeft. Alle spelers, trainers en leiders verzamelen zich rondom het demoveldje. Pepijn laat steeds weer andere jeugdspelers voorbeelden geven, waarna alle jeugdspelers elkaar moeten gaan trainen op hun eigen veld. Op deze manier traint Pepijn wel 70 tot 80 jeugdspelers tegelijk. Na elke sessie krijgen de spelers nieuw huiswerk mee, zodat ze altijd in de gelegenheid zullen zijn om zichzelf maar ook elkaar beter te maken. Wie is Pepijn Lijnders Pepijn Lijnders is fulltime in dienst als techniektrainer van de jeugdopleiding van PSV, trainer coach van onder 13 en coördinator van het PSV Jeugdplan. Hij traint alle elftallen als techniektrainer (F1 tot en met A1) 1 keer in de week in alle technische vaardigheden. Daarnaast geeft hij in de zomer en winterstop demonstraties en clinics bij buitenlandse clubs en bonden. Voor meer informatie zie site www.svoostrum.nl

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 29