woensdag 11 april 2007 gemeenschapshuis den Oesterham" aanvang 20.00 uur. AK P S P A A D Derpwaad Oostrum 5807 BT OOSTRÜM tel. (0478-510713) internet www.dorpenvenray.n Aan alle inwoners van Oostrum Informatieavond Dorpsontwikkelingsplan Oostrum en Gebiedsgericht werken De Dorpsraad wil u nogmaals gaarne attenderen op de bijeenkomst waarin in het kader van gebiedsgericht werken een presentatie wordt gegeven van het Dorpsontwikkelingsplan Oostrum zoals dat binnenkort vastgesteld gaat worden door B&W en vervolgens door de Gemeenteraad. In dit plan wordt de toekomstige ontwikkeling van Oostrum bepaald. Aan deze avond werken de leden van het panel mee die gezamenlijk met de dorpsraad dit document vorm hebben gegeven: Gemeente Venray, Woningcorporatie Wonen Venray, Politie Limburg Noord, Welzijnsinstelling Synthese en Dorpsraad Oostrum. Wethouder Hassan Najja zal een korte inleiding houden, waarna het proces van het gebiedsgericht werken en de resultaten die hieruit voort komen door dhr. H. Verstegen, coördinator gebiedsgericht werken gemeente Venray, worden toegelicht. De verschillende hierboven genoemde instellingen zullen een aantal thema's behandelen die een belangrijke plek innemen in het dorpsontwikkelingsplan. Daarna wordt de gelegenheid met de leden van het panel te discussiëren over de thema's die behandeld zijn. Nu we in de afrondende fase zitten en de visie voor Oostrum's nabije en verdere toekomst wordt bepaald, lijkt deze avond een interessante afsluiting van het DOP te zijn waaraan u een ruime bijdrage heeft geleverd. Het is tevens de start voor de realisatie van een uitvoeringsprogramma van activiteiten die eveneens op deze avond worden toegelicht. Gaarne willen wij u uitnodigen om deze avond te bezoeken: Reserveer daarom in uw agenda: 0 STRUM

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 3