Aege Böjjum Live PAS OP! N.A.T Koop uw PAASPLANTJE aan de deur, u doet er ook ons een groot plezier mee. Bloemenactie 7 april 2007,16.00 uur SVO afdeling Korfbal Met enige trots kijken wij terug op een heerlijk feestweekend. Een weekend waarin wij door zeer velen van binnen en buiten onze vereniging belangeloos geholpen zijn. Langs deze weg willen wij daarvoor nogmaals onze hartelijke dank uitspreken. Dit blad zou erg dik worden als we iedereen met naam gingen noemen. Dat zullen we niet doen, maar 1 uitzondering willen we daar graag op maken. De artiesten zagen er fantastisch uit. We zijn zaterdag vergeten te vermelden dat dit qua grime te danken is aan Marion Alders (geassisteerd door Chantal) en dat willen we graag recht zetten. De samenwerking met Toon en Mieke van het Allemanscafé was een groot genoegen. Uiteraard zijn wij ook zeer verheugd met de steun van onze sponsoren. Hoofdsponsors: Manders Verhuur Taxi van Abswoude Subsponsors: Personato Werving Selectie Autoschade Hulsterdreef Arts schilderbedrijf Fresco schilderwerken/Wish woondecoraties Autoschade Venray Enjee kappers PLUS G. van Dijck Van Rattingen Kraanverhuurbedrijf Rabobank Nog nagenietend kijken we alweer voorzichtig uit naar een volgende editie van Aege Böjjum Live en Pas Op! N.A.T.. Noteert u maar alvast in uw agenda: 28 en 29 maart 2009. Wij verheugen ons op uw komst! Wilt u ook nagenieten? Kijk dan op: http://aegeboiium.presteert.nl/ Namens harmonie Sub Matris Tutela, Frits Euwes Sjaak Blenckers Loes Kessels Geert Janssen

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 19