CT1EF Dames ZijActief Oostrum Kienen Lentebeurs in MECC Maastricht Eier - actie van A.D.O.R. Bruiloft-bbq-personeelsfeest-WWW.petervandewat6r.nl-huwelijksmis-jubileum-receptie Ook niet-leden zijn van harte welkom. Datum: dinsdag 3 april a.s. Plaats: d'n Oesterham te Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Op 3 april a.s. organiseert ZijActief een kienavond. ledereen, dus ook niet-leden, is van harte welkom. De opbrengst van deze avond is bestemd voor de viering van ons jubileum. Er zijn vele en prachtige prijzen te winnen, ter beschikking gesteld door de Oostrumse ondernermers. Datum: maandag 26 maart 2007. Vertrek: 10.10 uur. Vertrekplaats: NS-station Venray. De dames, die zich opgegeven hebben voorde Lentebeurs in Maastricht worden om 10.10 uur bij NS-station Venray opgehaald door de bus. De aankomsttijd op de Lentebeurs is om omstreeks 12.00 uur. De bus vertrekt om 17.30 uur uit Maastricht terug naar Oostrum. Veel plezier!!!! Dag mensen van heel Oostrum, over een paar weken is het alweer Pasen. Dat betekent dat het weer tijd is voor onze jaarlijkse Eier - actie. In de week van 19 maart en 26 maart komen de kinderen van A.D.O.R. aan de deur om uw bestelling van de (rauwe) eieren op te nemen. De eieren kosten per 10 stuks 1,20 (graag meteen betalen als u besteld) De eieren worden bij u thuisbezorgd op vrijdag 6 april (evt. zat. 10 april) door de leiding en het bestuur van A.D.O.R. De opbrengst van deze actie komt ten goede aan de kinderen van A.D.O.R, we gaan samen met alle kinderen van A.D.O.R. iets leuks doen of we schaffen nieuwe materialen aan. ledereen eieren bestellen dus!!! Allemaal alvast bedankt!! Groetjes leiding, bestuur en kinderen van A.D.O.R. ümlnm? Al 75 jaar ié sleutel naar <i« toekomst

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 15