LENTETOERNOOI Zaterdag 24 Maart is het weer zover, voor TCO is dan ook de lente begonnen. Dat vieren we natuurlijk met een grootse sportieve en gezellige tennisontmoeting. Als gastvereniging doet TV Merselo mee. Graag zien wij veel deelnemers van TCO en van TV Merselo. Het is wederom een kans elkaar op sportief gebied te ontmoeten. Beginnend, sterk, wat minder sterk, jonger of ouder, laat het geen belemmering zijn je op te geven. Wij proberen zo interessant mogelijke wedstrijden voor iedereen samen te stellen. Bij voldoende deelname kunnen we er zelfs voor kiezen verschillende poules te maken. In principe gaan we uit van mix-teams, maar als er zich meer dames dan heren of andersom opgeven zal er ook gedubbeld worden. Langzamerhand merken we, dat steeds meer leden actief deelnemen aan de tennisontmoetingen van de vereniging. Daar moet natuurlijk iedereen blij mee zijn en het is ook nodig dat een vereniging leeft. Dat is een goede ontwikkeling. Er liggen per slot van rekening prachtige banen op een mooie locatie. We starten het toernooi om 09.00 uur en we streven ernaar, dat om 15.00 uur de laatste wedstrijden gespeeld zijn, waarna de uitslag bekend wordt gemaakt en de prijsuitreiking volgt. Het inschrijfgeld bedraagt €4. Voor de deelnemers is er een kop koffie, thee met iets lekkers van onze huisbakker Wies en een klein hapje tussendoor. Tussen de middag is er e.e.a. (soep, tosti's, broodjes en krentenbollen) verkrijgbaar tegen een kleine vergoeding. De wedstrijden duren 45 minuten en je speelt in ieder geval 3 wedstrijden. Het wedstrijdschema en wat afspraken liggen 's ochtends bij aanvang toernooi in de kantine. Aan de deelnemers van TCO en aan TV Merselo sturen we t.z.t. de nodige informatie toe. TCO leden kunnen zich opgeven bij Riny Simons, telefoonnummer:0478 585314, emailadres: emile.simons@planet.nl of bij Piet Vloemans, telefoonnummer 0478 512205, emailadres: mariandriessen-pietvloemans@hetnet.nl Je kunt je opgeven tot en met zondag 18 maart. Of met deze inschrijfstrook: Naam: m/' geeft zich op voor het Lentetoernooi op zaterdag 24 maart. Telefoon: Emailadres:

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 13