LENTECONCERT 2007 Stichting Historische Kring Oostrum en Spraland. Ook dit jaar weer organiseert de Aostrumse Zangkompeneej het jaarlijks Lenteconcert. Op zaterdag 31 maart a.s. is het zo ver. Dan zullen voor u optreden: Groot vocaal ensemble "Ars Musica Venray. Baolderse Hofzengers Baarlo Gemengd Koor "Meriko" Meterik Aostrumse Zangkompeneej. In D'n Oesterham is het te doen. Aanvang 20.30 uur. Ten aanzien van de historie van de gastkoren: komende weken volgen nadere gegevens. Tevens is de Aostrumse Zangkompeneej op zoek naar nieuwe leden die ons koor kunnen en willen versterken. Wie durft de handschoen op te nemen en bezoekt een repetitie van de Zangkompeneej. Wij repeteren op de dinsdagavond van 20.30-22.30 uur in het zaaltje van het AMC. Meer info nodig? Neem de telefoon en bel 511251 of 586418. Een van de doelstellingen van onze stichting is o.a. a) Het verzamelen van film-,foto- en diacollecties b) Redactionele artikelen over Oostrum in de vorm van krantenartikelen,tijdschriften of boeken. Meerdere malen hebben wij reeds van (oud)-inwoners dergelijke voor ons belangrijke zaken mogen ontvangen.Op deze wijze kunnen wij een archivering opbouwen van interessante historische onderwerpen. Mogelijk zijn er mensen en/of verenigingen in Oostrum, die overwegen om dergelijk soort zaken op te ruimen. Je hoort dan de opmerking Voor wie bewaren wij dit soort zaken eigenlijk Een passend antwoord zou dan kunnen zijn: Neem contact op met onze stichting. Zeer waarschijnlijk doet U ons en anderen hier een groot plezier mee. Met vriendelijke groet, Jan Janssen,secretaris/penningmeester Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum; tel. 0478 - 58 35 55, e-mail: jansjong-oostrum@hetnet.nl f

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 21