Beste carnavalsvierders, 10. Commissie Stedelijke Ontwikkeling Wandelroute De folders met wandelroutes zijn gereed. Op 14 en 15 april zullen de wandelroutes formeel geopend worden. Op 14 april is dit gezamenlijk met de andere dorpen. Op 15 april vindt de opening in Oostrum plaats. Hiervoor wordt een voorstel uitgewerkt. Rapportage overige activiteiten Fleuren start in januari met de sloop van de gebouwen aan de Ooster Thienweg. 11. Rondvraag Op 27 februari oragniseert Dichterbij een informatieavond. Mevrouw Janssen, mevrouw van de Boogaard, de heer Linskens en de heer Lensen gaan hiernaar toe. Bij de kerstboomverbranding zijn dit jaar cadeaubonnen uitgedeeld. Opgemerkt wordt dat dit lastig is wanneer kinderen de opbrengst willen delen of willen schenken aan een goed doel. Dit is een aandachtspunt voor volgend jaar. Gevraagd wordt hoe vaak de vuilcontainers (vlasakker) geleegd worden, omdat er onlangs veel afval naast de containers lag. In de nacht van zaterdag 6 januari op zondag 7 januari hebben er vernielingen plaatsgevonden in Oostrum. Bij de Dorpsraad zijn geen meldingen binnen gekomen. De heer Vermeulen zal, als contactpersoon van de KBO inzake groenonderhoud, samen met de heer Voesten van de Gemeente een rondgang door Oostrum maken in verband met groenonderhoud. Opgemerkt wordt dat het nieuwe kunstwerk al opgenomen is in de kunstfietsroute. 12. Sluiting De voorzitter sluit de vergadering om 21.00 uur. STRUM De laatste stukjes zijn geschreven en de laatste foto's zijn geknipt. Ook dit jaar heeft de carnavalsvereniging weer een mooie carnavalskrant samengesteld. Op zaterdag 10 februari vanaf 12.OOuur zal prins Noud d'n Urste en zijn gehele gevolg de krant weer bij u aan huis komen aanbieden. Voor een symbolische bijdrage van minimaal 2,50 heeft u weer wat leuk leesplezier. Heeft u ons mislopen maar wilt u toch graag een krant hebben? Vanaf 11 februari kunt U hem kopen bij Roland van Soest, Geeststraat 4 Tot zaterdag 10 februari. CV "de Karklingels" 7

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 7