Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT 008TRUIV1 tel. (0478) 510713 e-mail: mcfieuren@home.nl internet: www.dorpenvenray.nl Rabobank Venray Meerlo-Wanssum 14.00.01.689 Concept notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 9 januari 2007 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening door de voorzitter De voorzitter opent de vergadering en heet alle aanwezigen van harte welkom. De voorzitter wenst iedereen veel geluk voor het nieuwe jaar. Hij hoopt op een vruchtbaar jaar voor de Dorpsraad. 2. Vaststelling van de agenda Het parkeerbeleid wordt als agendapunt 6a toegevoegd. 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen Het overzicht van ingekomen en uitgaande stukken is uitgedeeld. De Dorpsraad heeft een afschrift ontvangen van een inwoner van Oostrum, gericht aan de inspecteur van VROM inzake het vrachtverkeer op de van Broekhuizenstraat. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 12 december 2006 Punt 7: commissie Middelen moet commissie Maatschappelijke Diensten zijn. Punt 7: bij projectnr. 21 en 37 gaat het om de vrijwilligerscentrale Venray. Punt 11de inschrijftermijn is tot en met 31 januari (in plaats van 30 januari). Punt 13:10 januari wordt gestart met de opknapbeurt van het terrein bij de school (ingang Vlasakker). 5. (Her)inrichting stationsplein e.o. De Dorpsraad heeft binnenkort een afspraak met de Gemeente over de herinrichting van het Stationsplein. Dit project heeft in gebiedsgericht werken de hoogste prioriteit. De Dorpsraad is van mening dat de huidige situatie onveilig is. Toekomstig zijn er meer knelpunten te verwachten rondom het vervoer van bezoekers van de Zenith en het vervoer van scholieren van Gilde Opleidingen. Bij dit agendapunt wordt opgemerkt dat er op 16 januari een hoorzitting van de provincie plaatsvindt in Venlo. In deze zitting kunnen klachten worden ingediend over het vervoer via Veolia. 6. Gebiedsgericht werken In december is de visie over Oostrum vastgesteld in samenwerking met de kernpartners (Politie, Wonen Venray, Synthese en de gemeente Venray). De visie van de Dorpsraad en de visie van de kernpartners komen grotendeels met elkaar overeen. Op één onderdeel bestaat een tegengestelde visie: dit betreft Oostrum-West (gebied Stationsweg-Boshuuze-Spoorlijn). De visie wordt nu door de Gemeente uitgewerkt in een definitief concept. Vaststelling hiervan vindt plaats op 30 januari. Gelijktijdig wordt dan gesproken over het uitvoeringsprogramma, waarover de Dorpsraad begin februari haar standpunt moet bepalen. 5 :iy OSTIUM

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 5