OPROEP OPROEP OPROEP OPROEP Aan alle inwoners van Oostrum Do. 18 jan. Groepsrepetitie volgens afspraak Za. 20 jan.. 13.00u. Leerlingen tamboerkorps Ma. 22 jan. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie 20.00u. Repetitie orkest Wo. 24 jan. 19.30u. Repetitie tamboerkorps Helaas moeten wij constateren dat er de laatste weken bij de oud papier container van de harmonie niet alleen papier gebracht wordt. Maar dat er in toenemende mate ook zaken gedumpt worden die daar niet thuis horen o.a. tempex, sappakkken, stukken kleding, hout, plastic, lege sausemmers, afgelopen vet en andere rommel). En dit gebeurt niet alleen door mensen van buiten Oostrum. Graag vragen wij medewerking om alleen maar papier in de container te doen!!! Verder willen wij u vragen om indien u ziet dat iemand rommel dumpt, eventueel de naam of het kenteken van de auto door te geven aan Jack Schuurmans (tel: 586286), zodat wij de betrokkenen hierop kunnen aanspreken of andere maatregelen kunnen nemen. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. Dit jaar worden in Oostrum, evenals in enkele andere kerkdorpen van Venray, de collectes van de organisaties die op het jaarlijkse collecterooster staan en al eerder in Oostrum collecteerden, gebundeld. Hoe gaat het nu in zijn werk? In week 8, van 19 februari t/m 25 februari, krijgt U een enveloppe in de bus. In die enveloppe zit een lijst, waarop U kunt aangeven hoeveel U wilt schenken aan de organisaties die meedoen met deze gemeenschappelijke collecte. U doet het totale bedrag in de enveloppe en maakt hem goed dicht. Op de lijst en de enveloppe hoeft u uw naam niet te vermelden. De collecte is anoniem. De enveloppe wordt in week 9 opgehaald door vrijwilligers, die er ook zorg voor dragen dat het opgehaalde geld op de juiste plek komt. De vrijwilligers kunnen, op Uw verzoek, aantonen dat zij gemachtigd zijn om de enveloppen op te halen. Vriendelijke groeten, Collectantencomité Oostrum Contactpersoon: Koos Künen, Watermolenstraat 12, Telefoon 585186 11

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 11