R-K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum Zaterdag 23 dec. Misdienaars: Kerstavond 24 dec Misdienaars: Kerstmis 25 dec. Misdienaars Zondag 31 dec. Misdienaars: Maandag 1 jan. 2007 18.00 uur: H. Mis: 4e zaterdag/zondag van de Advent (orgelspel) Stiena Fleurkens-Kleuskens, familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Daphne, Serena, Sharon 21.00 uur: Nachtmis (Koor Harmony en de Harmonie) Moeder Weijs-Litjens, Annie Rutten-Weijs, Piet Jansen, Erna van Rattingen-Soulimans, overleden echtgenoten van Oosterhout-Verheijen, Stiena Fleurkens-Kleuskens. Daphne, Hilde, Serena, Sharon, Ted 09.30 uur: Hoogmis (Gemengd Koor) Pastoor J. de Ceuster, Mevrouw Linssen-Zeegers, Wiel Tacken, jaardienst overleden ouders Camps-Willems, jaardienst overleden ouders van Oijen-van Berlo, overleden ouders Bovee-Bartels en zoon Chrétien, familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Eline, Hilde, Jack, Maud, Ted Oudjaarsdag: 11.00 uur: Hoogmis (Gemengd Koor) voor onze parochie, voor onze zieken, voor de vrede, Piet Verheijen, Stiena Fleurkens-Kleuskens, familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Bennie, Maaike, Serena Nieuwjaarsdag: géén H. Mis! PS: Beste Parochianen, Mede namens het Kerkbestuur van Oostrum zeg ik U hierbij heel hartelijk dank voor Uw begrip, geweldige medewerking en grote inzet in het afgelopen jaar! Bij dezen wens ik U allen ook mede namens het Kerkbestuur van Oostrum EEN FIJN EN ZALIG KERSTFEEST EN EEN GEZOND EN GELUKKIG NIEUWJAAR! Jos de Beer, lid Kerkbestuur Oostrum NB: Zondags is de H. Mis om 11.00 uur! Misintenties, doopsels, huwelijken, liturgie- en parochiezaken e.d. dient u te regelen via kerkbestuurslid Jos de Beer tel. 584031. In verband met tijdige publicatie in het Oostrum's Weekblad en Peel en Maas dient u misintenties e.d. zaterdags vóór 13.00 uur op te geven te bestellen bij Jos de Beer tel. 584031. Doopsels worden toegediend op de tweede zondag van de maand. Een priester voor een spoedeisende bediening ziekenzalving dient u te regelen via de receptie van het ziekenhuis tel. 522222. Voor een begrafenis e.d. dient u contact op te nemen met Deken H. Smeets via tel. 550740. 3

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 3