Zaalvoetbal toernooien in Kerstvakantie y SYNTHESE Hallo kinderen van A.D.O.R. Agenda 2006 Voor het vijfde jaar op rij organiseert het jongerenwerk van Synthese Venray in samenwerking met futsalvereniging Taxi Verstraaten Sportijn zaalvoetbaitoernooien in de kerstvakantie. Er worden toernooien gehouden, in de volgende categorieën: Jongens, van 12 jaart/m 16 jaar, op donderdag 28 december van 10.00u tot 16.30u in sporthal De Weert. Jongens van 16 t/m 24 jaar, op vrijdag 29 december van 10.00u tot 17.00u in sporthal De Weert. Deelname aan het toernooi is gratis. Je betaalt wel inschrijfgeld, maar dat krijg je op de dag van het toernooi weer terug. Aan het toernooi kan iedereen die aan de leeftijdscategorie voldoet meedoen. Voorwaarde is wel datje een team maakt van minstens 7 personen, leder persoon mag maar voor één team uitkomen. Deelname alleen voor teams uit Venray! Teams van buiten Venray alleen in overleg met de organisatie. De wedstrijden worden gespeeld volgens het normale zaalvoetbal principe, dat wil zeggen 5 tegen 5. Per team zijn dus minstens 2 reserves. Het is toegestaan om een coach voor je eigen team mee te nemen. Als team moetje zelfzorgen voor eigen shirts. De toernooien zijn vrij toegankelijk voor publiek. Deelname is alleen mogelijk bij inschrijving vooraf. Dit doe je door één inschrijfformulier per team in te vullen en in te leveren bij de organisatie. Inschrijfformulieren zijn te verkrijgen bij het kantoor van Synthese, Leunseweg 51 te Venray en bij de Jongeren Infotheek, Marktstraat 8 te Venray. Ook is het inschrijfformulier te downloaden via www.synthese.nl Of vraag een inschrijfformulier aan via e-mail: r.bexkens@synthese.nl Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk 20 december. Voor informatie en vragen: Ruud Bexkens - Jongerenwerk Synthese Venray, tel. 0478-517317. Wat hoort er bij Kerst??? Jawel de kerstspeurtocht van A.D.O.R..!! En deze is op Donderdag 21 December om 18.30 uur. Het belooft weer een gezellige tocht te worden. Dus neem je ouders/verzorgers, broertjes,zusjes of een vriendje mee!! Wel is het de bedoeling dat er iemand van boven de 18 jaar als begeleiding meeloopt. Het bestuur en de leiding hebben hun handen al vol aan de organisatie van de tocht. Neem een zaklamp mee en zorg voor de goede kleding-dikke jas, handschoenen,sjaal Na afloop is er weer een lekkere beker chocomel en voor ouders glühwijn. Tegen 20.00 uur denken we dat de prijswinnaars bekent zijn. Dus tot Donderdag 21 December Bestuur en leiding van A.D.O.R. DECEMBER 21 december 24 december 25 december Kerstspeurtocht Nachtmis 21.00 uur Hoogmis om 09.30 uur ADOR Parochie Parochie 25

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 25