7. Commissie Middelen Verslag dorpradenoverleq d.d. 2-10-2006 Geen opmerkingen. Verslag dorpsradenoverleq d.d. 6-11-2006 De heer Loonen van de provincie Limburg heeft het contourenbeleid toegelicht. Oostrum heeft weinig contouren, omdat het is aangewezen als stedelijke ontwikkeling voor de gemeente Venray. Rapportage overige activiteiten De commissie Stedelijk Beheer wordt gevraagd te onderzoeken of het mogelijk is om de waterpartij te herplaatsen. Indien dit niet mogelijk is, zal verkoop worden overwogen. Gevraagd wordt of de commissie hier binnen 14 dagen uitsluitsel over wil geven. Het onderwerp zal op de volgende agenda worden geplaatst. Mevrouw Fleuren neemt het secretariaat over van de heer Hogeboom. De heer Hogeboom neemt in de volgende vergadering afscheid. Er zijn geen vorderingen voor wat betreft nieuwe kandidaten voor de Dorpsraad. Er wordt hard gewerkt aan de wandelpaden. Als het infobord ontvangen is, zullen de palen geplaatst worden. De aanschaf van materialen vindt voor 1 januari plaats. 8. Commissie Stedelijk Beheer Kerstboomverbranding De stookvergunning is aangevraagd en ontvangen. De vergoeding voor kerstboomverbranding is verhoogd van 75 naar 100 euro, dit omdat er een vergunning moet worden aangevraagd. Op 6 januari vindt de kerstboomverbranding plaats: dit moet worden gemeld bij de Brandweer. Het draaiboek van vorig jaar wordt gebruikt. De heer van Soest, mevrouw Linskens en de heer Hogeboom bieden aan op te helpen. In het Oostrums Weekblad wordt een bericht gepubliceerd. Rapportage overige activiteiten Twee vrijwilligers zijn bereid gevonden om de kerstboom uit te graven en te verplaatsen naar het Dorpsplein: de heren Derks en Rutten. Vanuit de commissie is een lijst van actiepunten verstuurd naar de Gemeente. Deze lijst is door de Gemeente voorzien van de stand van zaken en de uitvoerende partij binnen de Gemeente. - De verwijzing naar de sportparken had in 2006 moeten plaatsvinden, maar is door de gemeente ivm prioriteiten verplaatst naar 2007. - De mogelijkheden voor het plaatsen van infoborden aan het begin van de kom worden in kaart gebracht. - De schommel op het Watermolenplein wordt gerepareerd. - Het inplanten van plantsoenen aan de Vlasakker kan in overleg met de Gemeente. De bewoners kunnen hun voorstel met de heer Voesten van de Gemeente bespreken. - Bij het station is een vuilnisemmer die door niemand geleegd wordt. De vraag wie hiervoor verantwoordelijk is, is doorgeleid naar de heer van Deurzen. De commissie onderzoekt nog mogelijkheden voor verlichting van de kerk. Keijzers- Manders is hiervoor benaderd. Ze willen graag een proefopstelling maken. Op woensdag 15 november is een bijeenkomst over het Groen Beheer Plan Opgemerkt wordt dat door de diverse nieuwbouw in Oostrum tijdelijk danwel structureel minder parkeergelegenheid ontstaat, met name aan de Mgr. Hanssenstraat. Met de Gemeente wordt naar oplossingen gezocht. Vanuit de vergadering wordt een aantal oplossingen aangedragen. 9. Commissie Maatschappelijke diensten Rapportage overige activiteiten Tot nu toe zijn 2 projecten ingediend voor een bijdrage uit het leefbaarheidsbudget. 10. Commissie Stedelijke Ontwikkeling Rapportage overige activiteiten Er is nog niet bekend wanneer het plan Fleuren aanvangt.

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 6