Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM tel. (0478) 510713 e-mail: mcfleuren@home.nl internet: www.dorpenvenrav.nl Rabobank Venray Meerlo-Wanssum 14.00.01.689 Concept notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 14 november 2006 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening door de voorzitter In verband met afwezigheid van de voorzitter, wordt de vergadering vandaag geleid door de vice- voorzitter, de heer Arts. Hij heet alle aanwezigen welkom. 2. Vaststelling van de agenda De agenda wordt zonder wijzigingen vastgesteld. 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen Van de VKKL is een uitnodiging ontvangen voor de algemene ledenvergadering. De Gemeente heeft samen met Veolia een voorlichtingsavond georganiseerd over het Openbaar Vervoer en de regiotaxi. Veolia is de nieuwe vervoerder in de provincie Limburg. Het Venray's Verkeers- en Vervoersplan is ontvangen. Uitnodiging ontvangen voor de officiële opening van 'aan de beek' op donderdag 16 november a.s. De heer van Soest en mevrouw van de Boogaard gaan hiernaar toe. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 10 oktober 2006 De notulen worden zonder wijzigingen vastgesteld. 5. Bespreking DOP projecten De commissies wordt gevraagd voor de volgende vergadering in beeld te brengen welke projecten zij op kunnen pakken vanuit het DOP (1 tot 3 projecten per commissie). Het betreft projecten waarbij de Dorpsraad initiatiefnemer is. Het is de bedoeling dat voor deze projecten een Plan van Aanpak opgemaakt wordt. 6. Workshop Gebiedsgericht Werken Een afvaardiging van de Dorpsraad heeft een workshop bijgewoond met de kernpartners inzake Gebiedsgericht Werken: Gemeente Venray, Synthese, Wonen Venray en politie Venray. Aan de hand van stellingen is gediscussieerd over de visie van Oostrum. De avond is als plezierig en constructief ervaren. De conceptvisie wordt door de Gemeente vastgelegd in een rapport. De Dorpsraad zal deze conceptvisie in een vergadering bespreken. Maandag 18 december vindt besluitvorming plaats over de conceptvisie. Op maandag 4 december is een workshop over het uitvoeringsprogramma van Gebiedsgericht Werken. Het is wenselijk dat iemand van de commissie Maatschappelijke Diensten hierbij aanwezig is. Op dinsdag 30 januari vindt besluitvorming plaats over het concept uitvoeringsprogramma. Hierna worden de visie en het uitvoeringsprogramma ter besluitvorming voorgelegd aan de Gemeenteraad. Opgemerkt wordt dat de vergaderingen overdag zijn. Het bleek qua planning niet mogelijk om in de avonduren te vergaderen. Vanuit de publieke tribune wordt opgemerkt dat sommige projecten lang duren. Dit wordt onderkend door de Dorpsraad, gelukkig komt er nu schot in de zaak.

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 5