V-/ SYNTHESE De Jongerenbus on tour! Disco On Ice ^SYNTHESE Op zaterdag 16 december gaat de Jongerenbus van Synthese "on tour"! Een hip-hop-duo zal een stoere demonstratie geven en enthousiaste jongerenwerkers presenteren het nieuwe programma voor 2007! Wil je dit niet missen? De bus rijdt vanaf 10.00 uur een route door Venray: Brukske (±10.00 uur) Landweert (±10.30 uur) Schouwburgplein 11.00 uur) Veltum (±11.30 uur) Wetteling (±12.00 uur) en zal ook een bezoekje brengen aan Ysselsteyn 12.30 uur) en Oostrum als laatste halte 13.15 uur). Tot zaterdag 16 december! Voor meer informatie kun je bellen naar Synthese 0478-517 317 of mailen naar: m.vandenbroek@synthese.nl. Op vrijdag 15 december organiseert Synthese samen met de Stichting Tiener Activiteiten Venray (STAV) een Downstairs Disco on Ice voor tieners vanaf groep 8 t/m 15 jaar. De ijsbaan op het schouwburgplein zal dan zijn omgetoverd tot een ware disco. Tussen 19:30 en 22.30 uur mag je de schaatsbaan op om op de hedendaagse popmuziek uitje dak te gaan. Uiteraard wel op schaatsen. We raden alle tieners aan hun eigen schaatsen mee te nemen. Heb je geen schaatsen dan kun je deze gratis lenen bij de schaatsbaan. Wel moetje dan een borg van 10 euro betalen maar dat bedrag krijg je bij inlevering van de schaatsen weer terug. Er zullen 2 bands gedurende de tienerdisco het podium bestormen te weten: Flakes en Mootje Frisjes: een rap en beat-box-duo uit Venray. Daarna is het de beurt aan het welbekende Reflexy om de avond met een staaltje "in your face"-hip-hop af te sluiten. Verder zullen er verschillende DJ's de muziek verzorgen en is er een curlingbaan aanwezig. Jongeren die in het bezit zijn van een Downstairs-pas kunnen deze ook gebruiken ter legitimatie. Als je nog geen (tijdelijk) pasje hebt kun je deze krijgen bij de schaatsbaan. De entreekosten: 1 euro. De consumpties: 0,50 eurocent. Zoals je ziet dezelfde prijzen als in de downstairskelder. Voor meer informatie ga je naar: info@tieneractiviteitenvenray of info@downstairsvenray.nl Of kijk op: www.tieneractiviteitenvenray.nlofwww.downstairsvenray.nl

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 25