Zitting 2006: TOP!!! Het is alweer bijna 2 weken geleden dat de zittingsavonden werden gehouden. Toch willen we daar graag nog even op terugkomen, want het waren 2 fantastische avonden!! Twee avonden met bijna "vólle bak" en een goede sfeer in een mooi aangeklede zaal. Goede reacties ook van zowel jong als oud(er)!! Dat geeft ons als commissie een goed 7 gevoel en vooral ook de drive om te streven naar twee keer helemaal volle bak voor volgend jaar!! Aan de artiesten zal dat zeker niet liggen. Wat een talent in Oostrum!! Tijdens de zitting werd het spits afgebeten door Vol en Romig, bestaande uit Paul Custers, Jules Kreutz, Noud v/d Mortel en een wel heel erg uit de kluiten gewassen Prins Sjoerd I. Als daar maar géén doping achter zit!! Vol en Romig bracht een sportieve act met vaak spitsvondige humor Een sterke opener!! Daarna een oude bekende: "tonpraoter" Jan Strik alias "Vakantie Jan". Wat kan die man vertellen. Het ene lachsalvo na het andere ging door de zaal. En wat konden de kampeerders zich herkennen in het stukje over de camping. Toen was het tijd voor een kanotocht van "Un paar CC", vanaf de Maas tot op de Ghunenbeek. Allerlei Oostrumse nieuwtjes en leuke liedjes werden gebracht door Will en Frank Cremers. Omdat er afgelopen jaar tijdens de liedjesmiddag 2 winnaars waren, werden allebei de winnende liedjes tijdens de zitting gebracht. Eén net voor de pauze en een als afsluiter. De ene winnaar was de groep "De Herders" met o.a. Oostrummer Niels Nielen. Hun knallende hit Aens perjaor" deed het nog steeds erg goed. De andere winnaar was Ut Göt (met "Elk jaor mit carnaval") die tevens garant stonden voor de perfecte muzikale omlijsting van de avond. Na de pauze werd het meteen letterlijk en figuurlijk kermis!! Een prachtige act met dito decor van Mollie Vrollie (Helga Cornelissen en Lizanne Arts) met als één van de vele hoogtepunten een mooi stukje synchroon zwemmen. Toen werd door Vorst Bas aandacht gevraagd voor het animatieteam van Pare De Witte Vennen. Dat bleken de jongens van 4% Vet (Marcel Holtackers, Bart Holtackers, Rob Jeucken en Dave Moorrees). Dorpsroddel afgewisseld met een paar rake statements, een liedje en zelfs een hilarisch rondje kienen (Kien Staaks en Kien Janssen nogmaals gefeliciteerd). Jaerke (Pierre van Helden) ging vervolgens voor de eerste keer skiën. Hij was nog maar net onderweg en toen bleek al dat Pierre van Helden met deze buut vorig jaar terecht gekroond werd tot Limburgs Kampioen (al zijn 4e titel!!). De zittingsavond werd afgesloten met een geweldig (muzikaal) spektakel, gepresenteerd door De Zok (Jan Janssen, Sjef Claessens, Henk van Goch en Math Gommans). Geïnspireerd door de Postcode Loterijshow'en onder de muzikale klanken van Wolter Kroes en Jan Smit, lieten zij de zaal o.a. nadenken over wat te doen met 1 miljoen. Al met al dus een fantastische avond met een grote Oostrumse inbreng!! Tot slot bedanken we iedereen die heeft meegewerkt aan het slagen van de zittingsavonden 2006. Voor ons als commissie waren er nog leermomenten maar één ding is zeker: volgend jaar weer twee avonden zitting!! De Cie. Zitting Stayer hofweg 2b Wanssum op afspraak, ook 's avonds tel. 0478-539020 www.haroldleiissenkcukens.nl HaroIcH LENSSEN

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 19