Aan alle inwoners van Oostrum U heeft eerder in het Oostrum's Weekblad kunnen lezen dat in Oostrum, evenals in enkele andere kerkdorpen van Venray, de landelijke collectes die op het jaarlijkse collecterooster staan, op een andere manier georganiseerd gaan worden. Het is de bedoeling dat alle inwoners van Oostrum begin 2007 een enveloppe in de bus krijgen. Men kan anoniem aangeven hoeveel men aan een of meerdere organisaties wil schenken. De enveloppe wordt later opgehaald door vrijwilligers, die er ook zorg voor dragen dat het opgehaalde geld op de juiste plek komt. Later leest u hier in het Oostrum's Weekblad meer over. Het Collectantencomité Oostrum heeft onlangs geïnventariseerd welke collectes, die op het landelijke collecterooster van 2007 staan en die dus alle het CBF- keurmerk voor goede doelen hebben, in Oostrum een collecte organiseren. Hierna volgt de lijst van organisaties die aan de voorwaarden voldoen en die mogelijk mee willen doen met de gebundelde collecte. De volgorde van het collecterooster is gehandhaafd. Hersenstichting Nederland (Nationaal Fonds Geestelijke Gezondheid) Amnesty International Reumafonds Nederlandse Hartstichting Nationaal Fonds Kinderhulp Nederlands Astmafonds Nationaal Epilepsie Fonds Nederlandse Rode Kruis KWF Kankerbestrijding Prinses Beatrix Fonds Nierstichting Nederland Fonds verstandelijk gehandicapten Nederlandse Brandwonden Stichting Het Collectantencomité Oostrum beseft dat deze lijst wellicht niet volledig is. Daarom vragen wij iedereen, die meent dat een organisatie vergeten is, dit bij onderstaande contactpersoon te melden. Let er wel op dat de gebundelde collecte alleen bestemd is voor de landelijke collectes die op het landelijke collecterooster staan. Vriendelijke groeten, Collectantencomité Oostrum Contactpersoon: Koos Künen, Watermolenstraat 12, Telefoon 585186 De Jongerenbus komt naar Oostrum! Op dinsdagavond 28 november staat de bus op 't pleintje bij Iduna van 19.30 tot 21.30 uur. Ben je tussen de 12 en 21 jaar? Kom dan film kijken - Kill Bill 2, Southpark of 8 Mile. Playstation games spelen of tafelvoetballen. Of kom gewoon om lekker te kletsen. Tot ziens op 28 november! Voor vragen en meer informatie, bel Synthese 0478 - 517 317 7

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 7