Oostrum wint spektakelstuk 13-0 13.00 10 Uitslagen zaterdag 18 november Neer vet. - S.V. Oostrum vet. 5-2 (met dank aan Theo) Uitslagen zondag 19 november S.V. Oostrum 1 - DEV-Arcen 1 S.V. Oostrum 2 - Ysselsteyn 2 Wittenhorst 10 - S.V. Oostrum 3 afgelast afgelast 6-3 5-3 America 4 Venlo 6 S.V. Oostrum DA 1 - S.V. Oostrum 5 - S.V. Oostrum 6 - Milheezer Boys DA1 afgelast Programma zaterdag 25 november E.W.C. vet. - S.V. Oostrum vet. 15.00 vertrek 14.15 Programma zondag 26 november Venray SV 4 - S.V. Oostrum 2 Oostrum maakte het zich afgelopen zondagmiddag erg lastig tegen laagvlieger DEV-Arcen door een zeker lijkende 3-0 voorsprong binnen een kwartier uit handen te geven. Gelukkig werd de Oostrumse eindsprint precies op tijd ingezet en pakte de koploper toch nog de volle winst, het werd 5-3. Oostrum kwam deze wedstrijd het beste uit de startblokken en kreeg in de openingsfase een paar behoorlijke kansen om de score te openen. In de 10e minuut sloeg Roy Willems wel toe door een voorzet van Rik Schlepers vanaf links over de keeper heen te knikken: 1-0. Hierna kon Oostrum niet doordrukken en waren het de laaggeklasseerde gasten die het betere van het spel hadden. Ondanks dat DEV meer in balbezit was werd het zelden echt gevaarlijk voor het Oostrumse doel. Aan de andere kant had Oostrum pech toen Jan Verheyen de bal vanaf de rand van het strafschop gebied tegen de onderkant van de lat schoot. Ook een goed gemikte kopbal van Arjan Kempen leek doel te gaan treffen maar de DEV-doelman voorkwam dit met een prachtige redding. Pas in de slotminuut van de eerste helft wist Oostrum de score verder op te voeren. Na een handsbal van een verdediger van DEV mocht Rik Schlepers aanleggen voor een vrije trap. De keeper verwachtte een voorzet en kwam dus te laat toen Schlepers de bal in de korte hoek draaide: 2-0. Na de rust had Oostrum aanvankelijk de zaakjes wat beter op orde. Het speelde zorgvuldiger en liet de tegenstander meer achter de bal aanlopen dan in het eerste bedrijf. Dit resulteerde in de 55e minuut dan ook in een verdiende derde treffer. Na een mooie actie aan de rechterkant zette Bas Kessels laag voor op Ruud Ousters die meteen inschoot. De doelman stopte deze inzet nog ternauwernood maar was kansloos toen Rik Schlepers van dichtbij binnentikte: 3-0. Oostrum leek op weg naar een ruime overwinning maar daar dachten de groengele gasten duidelijk anders over, want binnen een kwartier werd de achterstand ongedaan gemaakt. Eerst knalde laatste man Ruud Welles een vrije trap prachtig vanaf 25 meter via de paal in de kruising: 3-1Tien minuten later zorgde invaller Roel van IJzendoorn voor de aansluitingstreffer door de bal koeltjes in de lange hoek te schuiven: 3-2. En weer vijf minuten later kopte Bart Clabbers de gelijkmaker in de touwen: 3-3. Dat er voorafgaande aan deze laatste treffer een Oostrumspeler tegen de grond werd geduwd was de pietluttig fluitende scheidsrechter helaas ontgaan. Na de gelijkmaker ontspon zich een Engels aandoend voetbalgevecht waarbij twee ploegen vol voor de drie punten gingen. Van goed voetbal was nauwelijks sprake meer maar de spanning en de strijdlust vergoedde veel. De wedstrijd kon in deze fase alle kanten op maar uiteindelijk viel de beslissing uit in Oostrums voordeel. De ingevallen Jelle van Tilburg was al een paar keer dicht bij een treffer geweest, voordat hij in de 85e minuut een perfecte voorzet van linksback Frank Frederix binnenknikte: 4-3.

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 10