Geslaagde voorverkoop zittingsavonden!! Agenda 2007 Afgelopen zondag is de vrije verkoop voor de zittingsavonden gestart Er waren alleen nog kaarten voor vrijdagavond 24 november beschikbaar, want de zaterdagavond was al van tevoren uitverkocht!! Hoewel we tevreden zijn over de verkoop tot nu toe: het kan altijd beter!! Wat zou het mooi zijn als onze eigen artiesten 2 keer voor een "volle bak" zouden mogen optreden! Het programma is zeker de moeite waard en bestaat uit een gevarieerd aanbod van humor en muziek. Dit alles wordt voor u gebracht door maar liefst 5 acts van eigen bodem en 2 TOP buutreedners, Limburgs kampioen Pierre van Helden en Jan Strik, zeker ook niet de minste!! De muzikale omlijsting van de avond wordt net als vorig jaar verzorgd door Joekskapel Ut Göt. Kortom: deze avond mag u niet missen!! Beide zittingsavonden beginnen trouwens om 20.00 uur (de zaal is open vanaf 19.00 uur). Kaarten a 11,00 zijn verkrijgbaar bij Dave Moorrees, Randenrade 13 (tel. 513185). Leden kunnen daar natuurlijk nog hun gratis kaarten (voor de vrijdagavond) afhalen. De "Commissie Zitting" JANUARI 06 januari 07 januari 13 januari 13 januari 20 januari FEBRUARI 03 februari 16 februari 16 februari 17 februari 18/19/20 februari 21 februari MAART 19/26 maart 24 maart 31 maart APRIL Jeugdbal (Café-zaal Back in Time) Liedjesmiddag (D'n Oesterham Prinsenbal (D'n Oesterham) Gezinsviering Jeugdprinsenbal (Café-zaal Back in Time) Klingelbal (D'n Oesterham) Schoolcarnaval Carnavalsdisco Receptie prins (D'n Oesterham) Carnaval Aswoensdag Eieractie Aege Bojumm Live Lenteconcert Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" A.D.O.R. Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" A.D.O.R. Harmonie Aostrumse Zangkompeneej 6 april JUNI 1 juni 2 juni 3 Juni 16 Juni Levering bestelde eieren Vrijwilligersavond Receptie evt. Kampioenen Sportdag (stratentoernooi) Rollebol A.D.O.R. S.V.O. S.V.O. S.V.O. A.D.O.R 7

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 7