J3 Lieve Oostrumse kinderen. Deze week begon ik mij zorgen te maken, waarom zullen jullie dan denken. We hebben in de scholen die brievenbussen geplaatst maar nu denk ik dat er iets niet duidelijk is of misschien ligt het aan het weer, of jullie hebben het keidruk met andere dingen, zoals het voetballen, de gym. de muziekschool het korfballen, ballet, typecursus. Dat is allemaal niet zo erg, Sinterklaas begrijpt dat heel goed, het gewone leven moet gewoon door blijven gaan. Wij zijn onderweg, en het is me toch eenweer, het waait, regent, ja zelfs hagelbuien maar het is gelukkig niet koud want daar hebben veel pieten problemen mee, dat zijn zo n koukleumen, die zijn niet veel gewent. Het is erg gezellig aan boord maar ook erg druk, we werken hard, zingen gezamenlijk leuke liedjes, waarvan jullie er ook heel veel kennen. Zitten jullie zaterdag ook voor de TV, want, tenminste als jullie hem op de goede zender hebben staan, kunnen jullie mij aan zien komen, let vooral heel goed op kinderen want er zijn pieten bij die weer van alles laten zien. Heb ondanks mijn zorgen toch weer hele leuke tekeningen en prachtige kleurplaten gekregen, allemaal die werkjes worden zorgvuldig bewaard. Daarbij was zelfs een papieren CD speler bij van K3 die Kiki zelf gemaakt had. Jan Joost, was de enige die enkele vragen had, en hoopt dat hij ook antwoord krijgt, ja dus. Hoe oud ben jij Daar heb ik verleden week al antwoord op proberen te geven, dat zit tussen de 350 en 370 jaar, maar mijn echte leeftijd zal ik jullie nog wel eens vertellen. Welke piet vindt jij het leukst Dat is erg moeilijk te zeggen, want ik heb er zoveel, maar de leukste, ze doen allemaal hun uiterste best, zijn allemaal aardig, spontaan, actief en erg Hef, ik hou van allemaal mijn pieten evenveel. Ga jij ooit dood Een enge vraag en heel moeilijk te beantwoorden is, liever niet,maar eigenlijk heb ik daar ook geen tijd voor, heb nog zoveel leuke dingen te doen, maar daar kan ik zelf niet over beslissen. Zo beste kinderen voor deze week genoeg voor in het Oostrums weekblad, en op naar de volgende week, maar vergeet niet om zaterdag te kijken, je mag 's avonds de schoen wel zetten, wij zullen proberen aan jullie te denken, mocht dat niet lukken, geef nooit op en blijf proberen. Slaap zacht, gehoorzaam goed, doe heel goed je best, doe maar gewoon dat is het beste. Groetjes van Sint en zijn Pietermannen. 19

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 19