Senioren Belangrijke overwinning Oostrum 1 -5 Uitslagen zaterdag 11 november S.V. Oostrum vet. - S.V.V. vet. Uitslagen zondag 12 november VCH 1 - S.V. Oostrum 1 Venray SV 4 - S.V. Oostrum 2 S.V. Oostrum 3 - IVO 8 S.V. Oostrum 5 - SVOC'01 3 S.V. Oostrum 6 - Geysteren 1 0-2 afgelast 6-2 1 -5 2-1 Programma zaterdag 18 november Neer vet. - S.V. Oostrum vet 15.30 vertrek 14.30 Programma zondag 19 november S.V. Oostrum 1 - DEV-Arcen 1 14.30 S.V. Oostrum 2 - Ysselsteyn 2 12.00 Wittenhorst 10 - S.V. Oostrum 3 09.30 America 4 - S.V. Oostrum 5 10.30 Venlo 6 - S.V. Oostrum 6 13.00 S.V. Oostrum DA 1 - Milheezer Boys DA1 10.30 Na de dure en zure thuisnederlaag tegen Belfeldia was het afwachten hoe de Oostrumse ploeg zich zou herstellen in de uitwedstrijd tegen VCH. Oostrum maakte het zich afgelopen zondagmiddag niet gemakkelijk maar boekte uiteindelijk wel een terechte zege. 0-2. De gastheren uit Blerick begonnen wat scherper aan het duel en deelden in de beginfase wat speldenprikjes uit. VCH dacht zelfs de score te openen maar de vroege treffer werd terecht afgekeurd wegens buitenspel. Na ongeveer een kwartier spelen nam Oostrum het initiatief over en begon het steeds beter te spelen. De wedstrijd speelde zich voornamelijk af op de helft van VCH maar toch wist Oostrum zich weinig uitgespeelde kansen te creëren. De ploeg combineerde weliswaar gemakkelijk maar eenmaal aangekomen bij het vijandelijke strafschopgebied liepen de aanvallen vaak stuk op een blauwwitte muur van VCH-spelers. Slechts Jelle van Tilburg kwam tot twee maal toe dicht bij een treffer maar zijn kopstoten gingen beide keren rakelings voorlangs. Aan Oostrumse zijde stond het deze middag echter verdedigend ook goed en zodoende had Oostrum van de tegenstander ook weinig te duchten. Het rustsignaal werd gehaaid met de gelijke stand van nul tegen nul op het scorebord. Na de thee was het spelbeeld vrijwel identiek aan het beeld van de eerste 45 minuten. Oostrum ging verbeten op jacht naar de openingstreffer terwijl de thuisploeg sterk op de verdediging leunde en met snelle tegenstoten probeerde uit te breken. De mééste mogelijkheden waren dan ook voor Oostrum, de béste kans was voor VCH. Nadat een voorzet van de zijkant niet goed verwerkt werd door de Oostrumse defensie kon de VCH-spits vrij uithalen. Doelman Ralph Kessels wierp zich echter in de baan van het schot en voorkwam hiermee dat Oostrum op achterstand werd gezet. De roodwitten waren hierna weer snel bij de les en profiteerden in de 70e minuut van het feit dat de krachten bij de gastheren langzaam weggevloeid waren. Stan Janssen kreeg net iets te veel ruimte en verstuurde een voorzet die door de mee opgekomen Bas Kessels hoog in de touwen werd gekopt: 0-1. Door de achterstand werd VCH gedwongen de aanval te kiezen waardoor ruimte ontstond voor de Oostrumse aanvallers. Helaas kon Bas Kessels een lange solo langs vier, vijf man niet bekronen, en mikte ook van Tilburg de bal net voorlangs het vijandelijke doel. Toch kwam de voorsprong niet meer in gevaar en besliste Oostrum het duel definitief in blessuretijd. 11

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 11