DEBERGHAAGI TIMMER/KLUSSEN 'Hondenhokken en Kennels Kippen en Konijnenhokken Volières en Tuinschermen niCDEKniPBRl 1IVFNI VENNENWEG 5A, OOSTRUM DIERENVERBLIJVEN 047^636868 0653104167 Collectantenqroep opgericht De Dorpsraad heeft het initiatief genomen tot oprichting van een collectantengroep. Mevrouw Janssen en de heer Linskens hebben hierover een gesprek gehad met een groep collectanten. In dit overleg is het besluit genomen om 1 maal per jaar een collecte te organiseren van alle landelijke collectes die op de centrale lijst van de stichting fondsenwerving staan. De Dorpsraad heeft de toezegging gedaan dat het beheer van een bankrekening via de Dorpsraad kan verlopen. In andere dorpen zijn de ervaringen met een gecombineerde collecte van een aantal goede doelen positief. In het Oostrums Weekblad volgt een mededeling. Rapportage overige activiteiten Mevrouw Janssen heeft op 11 september de bijeenkomst van de Rooyse Wissel bijgewoond. Er zijn nog geen notulen ontvangen. De opmerkingen die al eerder gemaakt zijn over de kermis worden meegenomen bij de evaluatie. Door de vergadering worden de onderstaande opmerkingen toegevoegd: - stroomkast moet gesloten worden - overlast stroomgenerator watermolen - opmerking betreffende het aggregaat 10. Commissie Stedelijke ontwikkeling Voortgang gebiedsgericht werken Het eerste zichtbare resultaat uit GGW is de renovatie van het fietspad, dat na renovatie zal worden ingericht als voetpad. Op 8 november licht de Gemeente haar visie toe over Oostrum. De leden van de Dorpsraad wordt gevraagd hierbij aanwezig te zijn. Op 1 november bezoeken de heren Linskens en van Soest een paneldiscussie. 11. Rondvraag Mevrouw de Kleijn, mevrouw Hermans en de heer Frederix bedanken de leden van de Dorpsraad voor de prettige samenwerking. De overdracht van spullen die de heer Frederix nog in zijn bezit heeft, wordt door de commissie Stedelijk Beheer geregeld. Opgemerkt wordt dat op het watermolenplein een net van een goal weg is en dat een schommel kapot is. De commissie Stedelijk Beheer zal dit melden bij de Gemeente. Er wordt gevraagd naar de stand van zaken van het bewegwijzeringbord naar het sportpark. Dit wordt opgepakt door de commissie Stedelijk Beheer. Opgemerkt wordt dat het trottoir tussen de Oesterham en de Mgr. Hanssenstraat slecht is. Dit wordt doorgegeven aan de Gemeente. 12. Sluiting De voorzitter sluit om 22.00 uur de vergadering. en crematie om ;:'f fsegrafenis en crematie onderneming Pr. A'1*rU leest mat t a - 5802 8V Venray Vcnrayscweg 104 596AJ Horst telefoon 0478 55 01 50 telefoon 077 398 70 99 V/ff Cijn en nac/ft hrefIcLwr onder uUconn, 0478 550150 j-fES

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 7