Oil PS IA AD Stichting Dorpsraad Oostrum Van Broekhuizenstraat 51 5807 AK OOSTRUM tel. (0478)511513 internat www.dornenvenrav.nl Concept notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 10 oktober 2006 Locatie: D'n Oesterham Oostrum 1. Opening door de voorzitter De voorzitter opent de vergadering en heet alle aanwezigen welkom. In deze vergadering neemt de Dorpsraad afscheid van 3 leden. 2. Vaststelling van de agenda - toevoeging bij punt 7: beroep Raad van State - toevoeging bij punt 9: oprichting collectantengroep 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen De informatie over het sportgala is ter kennisname ontvangen. Op 14 oktober is de landelijke archievendag. Op deze dag zijn er van 10.00-17.00 uur activiteiten op het Gemeentehuis. Om 14.00 uur draait er een film over Oostrum. Aanstaande donderdag zal hierover een stuk in het Oostrums Weekblad worden geplaatst. De Kleine Kernen krant Limburg van september 2006 ligt ter inzage bij de secretaris. Uitnodiging ontvangen voor toelichting op het groenbeheerplan op 15 november. De Dorpsraad kan personen voordragen die zich inzetten voor het opruimen van zwerfafval. Dit is een initiatief van Nederland Schoon. Uitnodiging ontvangen voor het 25-jarig bestaan van IKL. Uitnodiging ontvangen voor de opening van de retourterminals in de Gemeente Venray. Deze symbolische opening is op 24 oktober a.s. om 14.00 uur bij supermarkt Jan Linders. Uitnodiging ontvangen voor het 15-jarig bestaan van litterair café. Dit vindt plaats op 22 oktober om 14.30 uur in de openbare bibliotheek. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 5 september 2006 P.2 de verkeersveiligheid rondom de ondergrondse afvalcontainers wordt besproken in het overleg met de gemeente. 5. Afscheid en benoeming leden Dorpsraad Mevrouw Hermans, mevrouw de Kleijn en de heer Frederix nemen afscheid als lid van de Dorpsraad. Er wordt op passende wijze afscheid genomen en de voorzitter dankt hen voor hun inzet. Mevrouw Fleuren wordt voorgedragen als nieuw lid van de Dorpsraad. Na schriftelijke stemming wordt mevrouw Fleuren met 10 stemmers voor en 0 tegen benoemd. De voorzitter spreekt het vertrouwen uit in een goede samenwerking. 6. Bespreking DOP projecten Per commissie wordt geïnventariseerd welke projecten uit het DOP opgepakt zijn. De commissie Maatschappelijke Diensten werkt aan de monumentenlijst. De andere commissies hebben nog geen specifieke projecten uit het DOP opgepakt. In het kader van GebiedsGericht Werken zijn er een aantal zaken opgepakt. De activiteiten uit het DOP zullen verder worden opgepakt als de visie uit het DOP parallel loopt met de visie van de Gemeente Venray. Begin november staan hiervoor bijeenkomsten gepland.

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 5