SINT MAARTEN SINT KERST M2. A.s. zaterdag 11 november is het weer zover, we vieren het feest van Sint Maarten. En wat is er mooier als er iets te vieren valt, dit in grote getale te doen, kortom, zoveel te meer zielen zoveel te meer vreugde! Hierbij wil de ouderraad van basisschool de Meulebeek iedereen, groot en klein, jong en oud, van harte uitnodigen om deze avond samen met de gezinsmiscommissie en ons te beleven. We beginnen de avond met een gezinsmis met als thema, hoe kan het ook anders, Sint Maarten. Aanvang van deze viering is 18.00 uur. Zoals vorige week al in het Oostrums weekblad vermeld stond, mag ieder kind een lampion meebrengen. Natuurlijk is Sint Maarten met zijn soldaten en de bedelaar ook aanwezig! Het biokfluitgroepje onder leiding van Rieky verzorgt de muzikale omlijsting. Aansluitend na de viering, dit zal zijn rond de klok van 18.45 uur, verzamelen we ons in een stoet om deel te nemen aan de Sintermerte optocht. Natuurlijk gaat Sint Maarten voorop in de stoet gevolgd door de kinderen met hun lampionnen, de ouders en misschien wel opa.s en oma,s, iedereen is welkom! De route is als volgt; vanaf het dorpsplein links de Mgr.Hanssenstraat op, rechtsaf de Valkenkampstraat in, rechtsaf de Witte Vrouwenstraat in, wederom rechtsaf de Geysterseweg op, Mgr.Hanssenstraat oversteken, Vlasakker in, rechtsaf de Randerade in, we lopen om de "oude watermolen" heen, door de Gildestraat waar we op het eind van de Gildestraat oversteken en het schoolplein op lopen. Hier kunnen we ons lekker onder het genot van warme chocolademelk en een wafel verwarmen bij een knapperend vuur. Rond de klok van 20.00 uur wordt het feest van Sint Maarten afgesloten. Hopelijk mogen we veel mensen, jong en oud begroeten, wat ons betreft graag tot ziens op a.s. zaterdag 11 november! Namens de ouderraad met vriendelijke groet; Wilma van Kaathoven en Liedy Janssen. In de week van 20 t/m 25 november 2006 wordt weer de jaarlijkse rondgang voor Sint en Kerst gehouden. De Sintactie is bedoeld voor de organisatie van de intocht van Sinterklaas en de traktatie voor onze Oostrumse kinderen deze dag. Met de Kerstactie willen wij onze dorpsgenoten die met Kerstmis in een verzorgingstehuis, verpleegtehuis of ziekenhuis verblijven een hart onder de riem steken. Bij voorbaat onze hartelijke dank, "Het Decembercomité"

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 21