DAMES ZIJACTIEF OOSTRUM Hoe weet u wat ik wil hebben Meestal hebben de kinderen een verlanglijstje, maar als dat er niet is dan doen wij ons best om voor die kinderen ook een passend cadeau te brengen. Papa zegt dat stoute kinderen geen cadeau's krijgen Dat is ook zo maar de kinderen zijn toch niet altijd stout, af en toe een beetje ondeugend zijn dat mag best als je daarna maar weer gehoorzaam bent. Kan Sinterklaas ook tractor rijden, en kunt u ook rennen Vroeger toen ik nog heel jong was kon ik ook tractor rijden, maar misschien nu ook nog wel maar dat regelen mijn pieten allemaal. Rennen dat zal ik maar niet meer proberen, stel je eens voor dat ik sneller zou zijn dan jullie, dat zou toch niet mooi zijn Nou kinderen dat was weer een hele klus, hopelijk kunnen jullie hiermee vooruit, heb geprobeerd zoveel mogelijk aan jullie wensen tegemoet te komen. Zal de komende week ook weer zo snel voor gaan als de voorgaande weken?? Houden jullie de brievenbussen in de gaten, zullen jullie goed je best doen op school maar ook thuis gehoorzaam zijn, want hou er rekening mee dat de luisterpieten actief zijn. Zullen we dan maar zeggen, tot de volgende week Groetjes van de Sint en zijn knechten. Cabaret "de Peelhazen". Datum: dinsdag 14 november 2006, Plaats: d'n Oesterham, Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Op dinsdagavond 14 november a.s. krijgen we de cabaretgroep "de Peelhazen" op bezoek. Deze groep bestaat uit 9 personen en meestal treden ze in een groepje van 6 a 8 personen op. Zij brengen zang, conference, sketches en muziek. Het belooft een leuke avond te worden. Thema-avond "Homoseksualiteit". Datum: donderdag 23 november 2006. Plaats: d'n Oesterham, Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Op donderdag 23 november a.s. krijgen we 2 mannen op bezoek, die een avond verzorgen over homoseksualiteit d.m.v. het vertellen van hun levensverhaal. «tholïek vrouwennetwerk AI 75 jaar dé sleutel naar de toekomst

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 18