Ma. 6 nov.. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie 20.00u. Repetitie orkest Wo. 8 nov. 19.30u. Repetitie tamboerkorps Agenda november: 10 nov. Serenade 10 nov. Generale repetitie orkest 10/11 nov. Donateursaktie 12 nov. Beoordelingsconcert 17 nov. Serenade 18 nov. Caecilia 26 nov. Intocht St.Nicolaas DONATEURSAKTIE HARMONIE 10 EN 11 NOVEMBER Op bovenstaande data houdt de harmonie weer haar jaarlijkse donateursaktie. De opbrengst van de aktie wordt gebruikt voor de instandhouding van de harmonie. Als tegenprestatie mag u verwachten dat de harmonie bepaalde kerkelijke activiteiten (o.a. processie, eerste communie, Allerzielenviering) mee opluistert alsook aanwezig is bij bijzondere aktiviteiten (o.a. intocht Sinterklaas). Daarnaast verzorgt de harmonie serenades bij verschillende gelegenheden, zoals persoonlijke jubilea voor inwoners van Oostrum, 50-jarige bruiloft (of meer), toekenning van een koninklijke of kerkelijke onderscheiding, bereiken 90-jarige leeftijd. En voor verenigingen bij jubilea van 40 jaar en meer en bij behaalde kampioenschappen van een hoogste elftal of team bij een te houden receptie. De harmonie doet dit uiteraard alleen als dit gewenst wordt. Omdat de harmonie niet altijd op de hoogte is van een bijzondere gebeurtenis, dient u de harmonie hier wel over te informeren. Met de donateurskaart heeft u gratis toegang tot het beoordelingsconcert op zondag 12 november om 17.00u. in gemeenschapshuis d'n Oesterham. U ziet' uw biJdra9e komt goed terecht en maakt het mede mogelijk dat alle bovenstaande aktiviteiten in stand gehouden kunnen worden. De donateursaktie wordt gehouden op vrijdag 10 en zaterdag 11 november aanstaande. Alvast bedankt voor uw steun. HARM0NIE OOSTRUM ORGANISEERT BEOORDELINGSCONCERT Harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum organiseert op zondag 12 november a.s. een beoordelingsconcert in gemeenschapshuis d'n Oesterham. Het concert begint om 17.00u. en hieraan nemen deel Fanfare Ons Genoegen Oirlo o.l.v Geert Jacobs, Koninklijke Harmonie Lottum o.l.v. Jos Kuipers, Fanfare St. Caecilia Maashees o.l.v. Roel Verheggen en Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum o.l.v. Betty Bartels. Het doel van dit beoordelingsconcert is een podium te bieden om elkaar muzikaal te ontmoeten en een oordeel te krijgen over het niveau van het orkest. De beoordeling kan bijvoorbeeld gebruikt worden in de voorbereiding naar een concours, maar kan ook gebruikt worden voor de verbetering van de eigen kwaliteit. De jurering is in handen van dhr. Heinz Friesen, een autoriteit en expert op het gebied van de blaasmuziek en bekend dirigent. HALLOWEEN IN OOSTRUM Aan alle inwoners van Oostrum, Op zaterdag 18 november organiseert Harmonie Sub Matris Tutela voor al haar leden een fantastische feestavond. Nu zult u denken: wat hebben wij daarmee te maken? Nou, het is geen gewone feestavond in de zaal, maar op deze avond wordt Oostrum onveilig gemaakt door louche figuren. Wie en wat precies weten wij ook niet, maar houd de deuren maar goed op slot en de kinderen binnen! 7

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 7