Beste jongens en meisjes. O v§s ij IAésl F/fiw Hier weer een brief voor jullie. J De mooie brievenbus heeft al dienst gedaan, er zijn weer een aantal kinderen M j die de weg erheen gevonden hebben, dat is heel erg leuk. V. 1 Vinden jullie het ook al een beetje spannend worden? Ik wel hoor, kan bijna niet meer wachten op de grote ontvangst in jullie mooie dorp Oostrum. Zondag 26 november, als ik dan al een week in Nederland ben, zal ik weer op bezoek komen en mij daar weer laten verrassen door jullie. Trouwens, wat vonden jullie van de brievenbussen die onze technische pieten speciaal voor jullie gemaakt hebben. Wie van jullie kan mij laten weten waar die brievenbussen heel veel op lijken. Hoor het volgende week wel. Er zaten deze week weer enkele vragen in, maar ook al tekeningen en kleurplaten, de een nog mooier dan de andere, maar jullie hebben je uiterste best gedaan er iets moois van te maken. Zoals jullie wel weten krijgen allemaal die werkjes, groot of klein, een mooi plekje in mijn werkkamer, dan kan ik er steeds naar kijken en van genieten. Heb ook nu weer een aantal vragen gekregen waar ik een antwoord op zal geven. De vragen kwamen van Tijs, Teun en Daan. Hoe lang is uw baard Nou daar zit wel eens verschil in, de ene keer ongeveer 30 cm en dan weer 50 cm, het Hgt er veel aan wanneer dat de baard geknipt wordt. Komt u dit jaar weer met de trein naar Oostrum Ja zeker, dat is al afgesproken met het Sinterklaascomité, en we gaan er vanuit dat ook nu de machinist de weg naar Oostrum weet, en ook wil stoppen als jullie op de losplaats staan te wach ten. Hebt u ook witte pieten Nee beste Daan, die heb ik niet. Sinterklaas is helemaal niet kieskeurig maar mijn pieten zijn allemaal donker, vandaar ook wel de naam, zwarte piet. U hebt altijd zo'n mooie staf bij u, heb je er nog meer Ja die heb ik inderdaad nog meer, want bij een andere mantel heb ik ook graag een bijpassende staf Nou beste kinderen dit was het voor deze week, ga ervan uit dat jullie tevreden zijn over mijn reactie op jullie vragen, ik ben heel erg content met jullie prachtige werkstukken en natuurlijk de gestelde vragen. Zullen jullie allemaal je best doen op school en ook thuis, ga nu weer een ander klusje doen want mijn bureau ligt helemaal vol met werk. Tot volgende week maar weer. Groetjes van Sint en zijn Pietermannen. 16

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 16