Hallo jongens en meisjes Verleden week heb ik afgesproken dat er op jullie scholen brievenbussen zouden komen waar jullie dan je wensen, en vragen in kunnen doen. Dat had ik ook met mijn pieten van de technisch dienst af gesproken maar dat was bijna mis gegaan, op het allerlaatste moment moesten ze nog gelakt worden. Hopelijk waren ze droog en ook op tijd in de school. Het is blijkbaar toch gelukt want zojuist heb ik al wat vragen via de mail binnen gekregen, en dat is toch wel erg snel. Sinterklaas moet ze wel voor maandagavond 18.00 uur beantwoorden anders kunnen de mensen van het Oostrums Weekblad het niet meer op tijd verwerken. Op de vragen die al binnen zijn zal ik proberen te antwoorden, daar gaan we dan. Stijn; Er zijn nu al luisterpieten in Nederland, maar kan Sinterklaas wel goed horen met zijn baard voor de oren? Ja, Sint kan heel erg veel horen en heeft daarbij nog heel goede hulp van zijn luisterpieten. Babs; Waarom brengt Sinterklaas altijd kado's Omdat hij op 6 december jarig is en graag kinderen blij maakt. Jesper; Of we ook een microfoon met standaard hebben. Lars; Of we ook spullen hebben van turttles Nou Jesper en Lars, we zullen de Pieten eens in het magazijn laten kijken, maar ik denk van wei Willem; Hoeveel geld heeft u dit jaar voor alle kinderen? Dennis; Vraagt ook al hoeveel geld Jongens, heel veel geld, maar er zijn ook heel veel kinderen, en daarom probeer ik met allemaal dat geld ieder kind tevreden te stellen. Dennis; Hoeveel Pieten dat ik heb? Heel veel Pietermannen, zal er eens een paar noemen, Postpieten, Wegwijspieten, Hoofdpieten, Schaatspieten, Danspieten, Kunstjespieten, Spelletjespieten, enz... Zo kinderen, hopelijk heb ik jullie hgiermee tevreden kunnen stellen. Wacht nu weer op de volgende vragen, maar als jullie graag iets leuks willen schrijven of een kleurplaat willen maken, ook dat mag. Blijf heel lief en vooral aardig tegen iedereen. Tot de volgende keer. Groetjes aan iedereen van Sint en zijn knechten 17

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 17