/V KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Toneelvereniging Oirato speelt "Zoete melk met brokken" door Jacques Vriens. Secretaris: ft. Lincters, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tei. 0478 - 51 03 85 EMail Beste leden, Op dinsdag 7 november a.s gaan we een kookmiddag organiseren in zaal Back in Time. Wij beginnen om 16. 00 tot 19. 00 uur en we gaan er een gezellige middag van maken. Wat gaan we doen Een aantal van onze leden heeft zich bereid verklaard om een recept te koken, te bakken of klaar te maken voor 4 personen, ledereen mag komen proeven en er is van alles wat, van voorgerecht tot nagerecht. Na afloop krijgt iedereen het recept mee naar huis zodat we thuis ook nog eens kunnen koken. Ook de heren zijn op deze middag van harte welkom. Wel vragen wij u om u even op te geven en wel voor 1 november a.s. zodat wij weten hoeveel mensen er komen. U kunt zich tot 1 november opgeven bij Nellie Thielen-Reintjes telefoon 581806. Aan deze middag zijn geen kosten aan verbonden. 21 november kienen. 28 november bezoek Kerstmarkt in Sevenum Dit is een tragikomedie in twee bedrijven. Korte inhoud: Susan is voor de zoveelste keer in de trein gestapt om naar haar oude vader te reizen, die voor de zoveelste keer 'hard achteruit gaat'. Haar zoon Wouter is deze keer meegegaan. Wouter is een jonge student die een soort haat-liefde verhouding heeft met zijn moeder, die hem alleen heeft opgevoed en dat wil weten ook. Gelukkig kan Wouter daar met veel humor op reageren. De oude vader wordt al jaren verpleegd door Jet, de wat wereldvreemde, jongste zus van Susan. Jet is de enige van de familie die ongetrouwd is gebleven. Door een gebeurtenis in het verleden voelt Jet zich verplicht om voor haar vader te blijven zorgen. Jet heeft ook haar broer Victor op de hoogte gesteld van de verslechterde toestand van hun vader. Victor is twintig jaar geleden met ruzie naar Amerika vertrokken om daar zijn handel in tuinkabouters verder uit te bouwen. Susan is hierdoor woedend maar zal toch opnieuw met Victor en z'n vrouw geconfronteerd worden als deze onverwacht uit Amerika overkomen. Op zaterdag 28 oktober om 20.00 uur en zondag 29 oktober om 19.00 uur brengt toneelvereniging Oirato uit Oirlo het stuk Zoete melk met brokken op de planken van Gemeenschapshuis 'De Linde' in Oirlo. Het toneelstuk staat onderleiding van Regisseuse May Maas. Meer info op het volgende website: http://members.home.nl/hebinq.vuHinqs/oirato/ 11

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 11