Oil SUA OSTRUM Aanvraagprocedure budget uit het leefbaarheidfonds Dorpsraad Oostrum 1. In de dorpsraadvergadering sept/okt bepaalt de dorpsraad of er voor het daarop volgende jaar uit het leefbaarheidfonds, dat door de Gemeente Venray beschikbaar wordt gesteld, budget ter invulling door derden vrij wordt gegeven of dat het wordt opgespaard voor een groter project of gebruikt voor uitvoering van ideeën/wensen van de Dorpsraad. 2. Als budget vanuit het leefbaarheidfonds voor derden beschikbaar wordt gesteld, dan wordt dit in okt/nov via het Oostrums weekblad en de website www.oostrum.dorpenvenray.nl, bekend gemaakt. 3. Aanvraagformulieren zijn verkrijgbaar bij het secretariaat van de dorpsraad of te downloaden via de website. Ook is een aanvraagformulier bij dit Oostrum's Weekblad gevoegd. 4. Op uiterlijk 31 januari dient het aanvraagformulier bij het secretariaat van de dorpsraad ingeleverd te zijn. 5. De dorpsraad kan na indienen van de aanvraag nog om een toelichting vragen. 6. Elk dorpsraadlid beoordeelt afzonderlijk de initiatieven a.d.h.v. de opgestelde criteria met bijbehorende weegfactoren. 7. Vervolgens worden in een interne vergadering de scores van de leden van de dorpsraad besproken. Aan de hand van dit overleg wordt bepaald of en welk(e) idee(en) in aanmerking komen voor het gehele budget of een gedeelte hiervan. Daarna wordt bepaald of en aan hoeveel ideeën budget wordt toegekend. Het is dus niet vanzelfsprekend dat alle ideeën gehonoreerd worden. Pas als duidelijk is hoeveel ideeën worden toegekend wordt de bijdrage per idee bepaald. 8. Van elk aangedragen idee zal het resultaat aan de indiener nader worden toegelicht. 9 De dorpsraad is geen verantwoording verschuldigd aan derden over de door haar in dit kader genomen besluiten, behoudens richting Gemeente Venray. 10 De dorpsraad zal in de dorpsraadvergadering en het Oostrums weekblad, met een korte toelichting, bekend maken of en welke ideeën/ bijdragen zijn toegekend 11 De verrekening vindt plaats na uitvoering en na overlegging van facturen. Uitzonderingen in overleg met het dagelijks bestuur. Stichting Dorpsraad Oostrum, Van Broekhuizenstraat 51, 5807 AK OOSTRUM tel. (0478) 511513 - 17- intfirnfit" www nostrum Hnrnnnvpnrav nl

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 17