üWtSlAAD Concept notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 5 september 2006 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening door de voorzitter De voorzitter opent de vergadering en heet alle aanwezigen welkom in deze eerste vergadering na de zomervakantie. Speciale aandacht gaat uit naar de drie leden die zich niet herbenoembaar stellen na een aantal zittingsperiodes te weten Jo Hermans, Martin Frederix en Annelies de Kleyn. Van hen zal in de volgende vergadering afscheid genomen worden. Daarnaast heeft ook de secretaris besloten af te treden uiterlijk einde dit jaar. De secretaris geeft een korte toelichting op zijn besluit. 2. Vaststelling van de agenda De agenda wordt zonder wijzigingen vastgesteld 3. ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen De secretaris ligt het overzicht toe. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 13juni 2006 De notulen worden zonder wijzigingen vastgesteld 5. Vacaturestelling nieuwe leden dorpsraad Het bestuur van de Dorpsraad Oostrum bestaat uit 13 leden die benoemd worden voor een periode van 4 jaren en zijn daarna opnieuw herbenoembaar. De leden van de Dorpsraad treden af volgens een bepaald rooster. Per september 2006 treden 4 leden van de raad af. Drie van de aftredende leden hebben besloten om na een aantal zittingsperiodes zich niet meer herbenoembaar te stellen te weten Jo Hermans, Martin Frederix en Annelies de Kleyn. Daarnaast komt ook de vacature voor secretaris vrij. Er zijn dus na september 4 vacatures in de Dorpsraad. Overeenkomstig de bepalingen van de statuten dient de Dorpsraad, bij vacatures, de inwoners van Oostrum de gelegenheid te bieden zich kandidaat te stellen voor de Dorpsraad. De statuten bepalen verder dat indien er meer kandidaten zijn dan vacatures er verkiezingen gehouden dienen te worden. Er zal in het Oostrums weekblad twee maal een oproep gedaan worden om belangstelling kenbaar te maken voor 15 september. 6. Bespreking DOP projecten In de volgende vergadering zal er een inventarisatie plaatsvinden van de status van de diverse projecten uit het DOP. 7. Commissie Middelen. Verslag dorpsradenoverlea In het dorpsradenoverleg heeft het college van B%W zich gepresenteerd. Tevens is door het college toelichting gegeven op het collegeprogramma 2006-2010. 8. Commissie Stedelijk Beheer Er zijn meerdere offertes aangevraagd voor elektrawerkzaamheden en graafwerkzaamheden t.b.v. verlichting dorpsplein en een extra groep. Deze toekomstige voorziening koppelen aan nieuwe kunstwerk dorpsplein. Inventariseren of er subsidiemogelijkheden voor het totaalplaatje zijn. Offertes zijn/worden er aangevraagd voor 5 informatieborden. Mogelijke alternatieven bestuderen rondom de borden, de rasters en de belettering. Definitief voorstel uitwerken. Stichting Dorpsraad Oostrum Van Broekhuizenstraat 51 5807 AK OOSTRUM tel. (0478)511513 internet: www.dorpenvenrav.nl 3 0STRUM

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 3