Nieuws van de Aostrumse Zangkompeneej te Oostrum www.Aostrum.nl - onder verenigingen - Aostrumse Zangkompeneej. Voor mensen die onder deskundige begeleiding op een gezonde manier De Aostrumse Zangkompeneej Een mannenkoor bestaande uit 18 enthousiaste leden is op zoek naar versterking cq verjonging van haar ledenbestand. Wij zijn op zoek naar mannenstemmen in Oostrum cq in de regio Venray. De repetitie is wekelijks, op de dinsdagavond, in het zaaltje van 't Allemanscafé te Oostrum. Het blijft uiteraard niet alleen bij repeteren. Met zekere regelmaat worden optredens verzorgd binnen de gemeente Venray maar ook daarbuiten. Afgelopen voorjaar traden wij o.a. op te Weert, Intratuin te Venray, Schuttersveld te Venray, Lenteconcert te Oostrum en KBO-avond te Oostrum. Elk jaar wordt er in de maand maart het Lenteconcert gehouden. Aan dit Lenteconcert verleenden in voorgaande jaren vele koren uit de omtrek, zowel mannenkoren als gemengde koren, hun medewerking, o.a. Venrays Mannenkoor, Gemengd Koor Beesel, Concordia Straelen (BDR),Smartlappenkoor Steyler Staar, Grubbenvorster Mannenkoor, Gemengd Koor Vivace Hout- Blerick, Zeemanskoor Beers enz. Voor 2007 staat o.a op het programma: Lenteconcert te Oostrum, medewerking eucharistieviering en concert te Kronenberg. De Aostrumse Zangkompeneej kent een grote verscheidenheid in haar repertoire. Zo zingen wij o.a. Nederlandstalige en Duitstalige liederen, Ierse ballades en Engelse swingers. Ook het populaire kerstgenre ontbreekt niet almede populaire meezingers. Ook wordt aandacht besteed aan het kerkelijk repertoire om in samenwerking met andere koren een eucharistieviering op te luisteren. Degenen die na het lezen van bovenstaande interesse hebben of meer willen weten over de Aostrumse Zangkompeneej, worden van harte uitgenodigd om eens te komen luisteren, de sfeer te proeven of voorzichtig mee te doen. Een ledenstop kennen wij niet. Meld je zonder enige verplichting bij een van onderstaande bestuursleden, om je aan te melden of nadere informatie in te winnen.Toon Derks 0478-586418, Pieter Bom 0478-583444 of Herman Crins 0478-511251 zullen je graag te woord staan. Kijk ook eens op onze website: Hun streefgewicht willen bereiken en behouden Fit en vitaal willen worden Hun sportprestaties willen verbeteren Voor informatie, voedingsadvies en vetmeting, BEL: Rieky van den Heuvel tel. 0478 - 58 05 82 21 AOSTRUMSE ZANGKOMPENEEJ

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 21