Le Chique, La Patzio en Feet Stationsweg 130A Oostrum. 0478-513585 of 0478-630558 Face Body Care Op zondag 24 september hebben Nagelatelier Le Chique, Kapsalon La Patzio en Schoonheids en pedicure salon Feet Face Body Care een opendag. U bent van harte welkom van 10:30 tot 15:30 uur. U mag rond lopen en onze mooie salon komen bezichtigen. Als u vragen heeft kunt u ze altijd bij ons stellen, wij staan ervoor u klaar. Wij geven op die dag tweemaal een demonstratie van micro-dermabrasie om 11:00 en om 14:00. Micro-dermabrasie is het zandstralen van de huid, deze behandeling is goed voor het zachter en gladder maken van de huid, vertraagd het natuurlijke ouderdomsproces van de huid, rimpels en lijntjes verminderen of verwijderen, acne en acne littekens verwijderen, vergrote poriën verkleinen, kortom een super behandeling voor jong en oud. Ook geven wij leuke kortingen voorde volgende behandelingen: In de kapsalon de 2e persoon voor de helft van de prijs of je nu alleen geknipt wil worden of knippen en kleuren de persoon met het laagste tarief krijgt de prijs voor de helft. In de pedicuresalon krijgt u bij een pedicurebehandeling een leuke attentie cadeau. In de schoonheidssalon krijgt u bij het maken van een afspraak voor een gelaatsbehandeling een gratis handpakking en bij het maken van een vervolg afspraak een korting van 7,50 op elke gelaatsbehandeling. Bij het maken van een afspraak voor micro-dermabrasie de 6e behandeling gratis met nog eens 5% korting en een gratis sunblock. De moeite waard dus om even binnen te komen. U bent van harte welkom op onze opendag! 15

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 15