Tennisclub Oostrum Si IC Hallo Jeugdleden, Ook dit jaar is er weer een zomertoernooi,dat word georganiseerd door Oirlo/Casteray en Merselo. Dit wordt gehouden op zondag 27 Augustus, de kosten hiervoor bedragen 1,25 euro. De animo van de jeugd in Oostrum is dit jaar erg gering, daarom zou het leuk zijn om hier aan mee te doen omdat je dan tegen andere dorpen mag tennissen. Dus geef je op als koppel en dan zien we jullie graag verschijnen tijdens het zomertoernooi. Je kunt je opgeven vóór 16 Augustus bij: Daniella Altink 0478-581977 Henny van Dijck 0478-580160 Feestavond Venray Open In verband met het tien jarig bestaan van het tennistoernooi Venray Open wordt op zaterdag 19 augustus een feestavond georganiseerd in De Schaapskooi te Venray. Voor dit feest zijn kaarten beschikbaar voor alle leden. De kaarten kosten 5 per stuk die naast een gezellige avond met een optreden van het Puppies Huisorkest, recht geven op 2 consumpties en een kleine attentie. Kaartjes zijn te koop bij Ton Clephas. Feestdag TCO Op zaterdag 2 september zal een feestdag gehouden worden. Net als voorgaande jaren wordt het weer een gezellige dag. Geef je op bij Leo Lenssen. Verder info volgt. Najaarslessen Tennis. Bij voldoende aanmeldingen zullen er nog 5 tennislessen gegeven worden. Deze lessen starten in september en worden alleen op dinsdag gegeven. Zowel junioren als senioren kunnen zich opgeven bij Henny van Dijck onder vermelding van naam, adres en leeftijd. Familietoernooi Op zondag 17 september wordt een familietoernooi georganiseerd voor alle leden van TCO. Jong en oud worden uitgenodigd om deel te nemen aan deze dag. Opgave bij Ton Clephas of Henny van Dijck onder vermelding van naam, adres en leeftijd. Leo Lenssen Hatendonkstraat 9 tel: 580558 Ton Clephas Geysterseweg 16 tel: 510536 Henny van Dijck Kloosterstraat 15 tel: 580160

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 11