Frits Dupont De Gemeente heeft contact opgenomen met de school omdat zij geconstateerd heeft dat jeugd tussen 9 en 12 jaar het gebouw van de Watermolen beschadigd hebben. Dit is vervolgens binnen de school onder de aandacht gebracht. Stichting Gemeenschapshuis en de KBO zijn met de Gemeente in gesprek over tijdelijk gebruik van de Watermolen, zodat beschadiging wordt voorkomen. Iemand die beschadigingen constateert, wordt verzocht om contact op te nemen met onze gebiedsmentor van de politie: de heer R. Coppus. Fietssuggestie stroken in 30 km zones vervallen. De Gemeente stelt voor om de stroken te verwijderen. 10. Commissie stedelijk ontwikkeling De verplaatsing van de bushalte bij de kerk is aangekaart. Aan de Gemeente is de suggestie gedaan om het vrachtverkeer van de Van Broekhuizenstraat via de Zomp naar de Wanssumseweg te leiden. Tevens zal de politie handhavend optreden tegen vrachtverkeer in de kern van Oostrum. 11Rondvraag De afhandeling m.b.t. locatie van de glasbak wordt ter sprake gebracht. De heer Verstegen qeeft aan dat er duidelijke argumenten waren om de glasbak te verplaatsen. Deze zijn echter door de ambtenaar niet naar voren gebracht. De Dorpsraad heeft contact opgenomen met hem over de status van de verplaatsing, maar daar is geen reactie op geweest. De heer Verstegen geeft aan dat in dit geval de klachtencoördinator aangeschreven kan worden. De Dorpsraad zal zich beraden over mogelijke vervolgstappen.. De bovenwoning van de pastorie wordt zodanig ingericht dat bewoning mogelijk is met een aparte opgang. De zolderruimte dient daarom ontruimd te worden. Gevraagd wordt of er al bevestiging is ontvangen inzake het groenonderhoud. De secretaris heeft contact gehad met de heer J. Voesten van de Gemeente. Het contract volgt binnenkort. De heer Verstegen neemt hierover ook contact op met de heer Voesten. Opgemerkt wordt dat het vandalisme toe neemt. Putdeksels worden gelicht en borden vernield. 12 Sluiting De voorzitter sluit de vergadering. Dat dörp wor ik woon is 'n stuk van mien leave Dor daelde de vreugde dor daelde de pien. Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de kaartjes, bloemen en welgemeende condoleances die ik mocht ontvangen na het overlijden van Christel. Vooral het getoonde begrip heeft mij duidelijk gemaakt dat de door Christel en mij gekozen weg de enige juiste was. Nogmaals iedereen bedankt!

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 6