TCO clubkampioenschappen Voor mensen die onder deskundige begeleiding op een gezonde manier H/\H Evenals voorgaande jaren bestaat ook dit jaar weer de mogelijkheid om mee te /fSl\ dingen naar de 1ste plaats Al onze senior leden van TCO worden dan ook opgeroepen om zich op te geven voor de clubkampioenschappen. De finale vindt plaats op zondag 25 juni. Meld je hiervoor aan bij Ton Clephas of Leo Lenssen tel. 510536 of 580558. Svp aanmelden voor zaterdag 10 juni. Eind augustus vindt Venray's Open plaats, hiervoor liggen inschrijfformulieren gereed in de kantine. Doe mee, laat Oostrum goed voor de dag komen. NOBELNIEUWS i,V' N - - - Voor de paarden was er het afgelopen weekend een wedstrijd in Panningen. NOBEL Christel van Dijck nam hieraan deel met haar paard Uiver. Ze behaalde in de klasse L1 twee maal een 1e prijs met 208 en 194 punten. De ponyruiters zijn naar de selectiewedstrijd in Horst geweest. Kim Muijsers behaalde in de klasse BB met haar pony Cindy een mooie 2e prijs met 184 punten. Marloes van Rattingen heeft deelgenomen aan het springen en dressuur samen met haar pony Arno. Met het dressuur behaalde ze een 8e plaats met 185 punten en met het springen behaalde ze een mooie 2e prijs. Jeanine Huijbers is op Hemelvaartsdag naar Abcoude op wedstrijd geweest en heeft er meegedaan aan de rabotalententrophy klasse DZ1Ze heeft deze gewonnen met 211 punten. Proficiat De jongerenbus komt naar Oostrum! De Jongerenbus van Synthese komt weer naar Oostrum! Op dinsdag 6 juni staan we van 19.30 tot 21.30 bij de Oude watermolen (Iduna). Ben jij tussen de 12 en 21 jaar? Kom dan naar de Jongerenbus! In de bus is van alles te doen; tafelvoetbal, computers, tijdschriften, lekker kletsen, spelletjes doen, TV kijken, rondhangen en er ligt informatie over diverse onderwerpen om te lezen. Tot ziens in de Jongerenbus! Jongerenwerk Synthese Venray Hun streefgewicht willen bereiken en behouden Fit en vitaal willen worden Hun sportprestaties willen verbeteren Voor informatie, voedingsadvies en vetmeting, BEL: Rieky van den Heuvel tel. 0478 - 58 05 82 W HERBALIFE

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 13