Aostrums Beachvolleybaltoernooi 2006 NOBEL Aan alle jeugdleden van TCO Nobelnieuws c Helaas waren er geen aanmeldingen voor het vriendjes en vriendinnetjes toernooi van 21 Mei. Jammer genoeg is dit toernooi dus ook niet door kunnen gaan. Groeten Henny en Daniella Jolein Coopmans is vorige week op wedstrijd geweest in Beesel. Ze heeft daar met haar pony Mistral een mooie 3e prijs behaald met 200 punten. Marloes van Rattingen is donderdag naar een wedstrijd in Swolgen geweest en heeft in de klasse EM1 een 1e prijs behaald met 188 punten, samen met haar pony Arno. Ook is zij het afgelopen weekend naar de selectiewedstrijd in Sevenum geweest waar zij een mooi parcours heeft gesprongen waardoor zij wederom een 1e prijs behaalde in de klasse EB. Kim Muijsers reed een erg mooie proef met haar pony Cindy. Zij behaalde in de klasse BB een schitterende 1e prijs met 194 punten. Ook Lisette van den Berg wist een 1e prijs te veroveren. Samen met haar pony Mickey heeft zij een mooie DL1 proef gereden waar ze 201 punten mee verdiende. Luca de Rijck nam deel met haar pony Black Beauty in de klasse AL1 en behaalde een mooie 2e prijs met 199 punten. Ook ons kleine viertal bestaande uit; Luca de Rijck, Vera Verstegen, Kim Muijsers en Juliet Willems behaalde een mooie tweede prijs. Proficiat met deze prachtige resultaten!!! Op 18 Juni is het weer zover, het Aostrums Beach Volleybaltournooi. Ook dit jaar heeft VC de Fles in samenwerking met carnavalsvereniging de Karklingels de organisatie van het toernooi op zich genomen. De wedstrijden worden net als vorig jaar gehouden op het strand rond het AMC. De opzet is hetzelfde zoals voorgaande jaren, namelijk een team van 5 personen, waaronder minimaal 2 dames. Er kunnen zich 18 teams inschrijven, dus wees er snel bij want vol is echt vol. Teams kunnen zich voor 12 Juni opgeven bij Quinn Poels, Ghünenbeek 10, Tel: 515705 Het inschrijfgeld bedraagt 25 euro per team. Nobel O 17

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 17