S.V. OOSTRUM DAMES 1 KORFBAL Namens S.V. Oostrum, afdeling korfbal, nodigen wij u uit voor de receptie van onze kampioen: S.V.Oostrum Dames 1 korfbal. Wij bieden het damesteam, met trainer en leiding, een receptie aan op vrijdag 26 mei 2006 op ons sportpark "de Spar". De receptie is van 20.30 uur tot 22.30 uur. Bestuur S.V.Oostrum, afdeling Korfbal Team-indeling ministratenvoetbaltoernooi 2006: Van Broekhuizenstraat 1: Leider: Ger Swinkels spelers: Robert Emons, Bram Broeren, Frank Janssen, Ger Swinkels, Sil Swinkels, Michel Claassen Van Broekhuizenstraat 2: Leider: Geert Willems spelers: Ralph Kessels, Roy Willems, Paul Willems, Sjors Willems, Hans Wilmsen, Roy Wilmsen Stationsweg 1 en 2: Leider: Berry Oudenhoven spelers: Thijs Claessens, Huub Derks, Tom Direks, Bart Direks, Thijs Emonts, Frank Hendrix, Ruud Hendrix, Björn Leijssen, Dennis Nohlmans, Tom Nohlmans, Berry Oudenhoven, Paul Ousters Randenrade: Leider: Jan Verheijen spelers: Roy van Delft, Kevin Pothoven, Jan Verheijen, Willem Verheijen, Nick Gommans, Peter van Lin, Paul Nellen, Rene Wijnhoven, Lars Kessels, Jorn Kessels Oosterthienweg 1 en 2: Leider: Jan Reijnders spelers: Mark Broeren, Pirn Camps, Bas Camps, Steef Janssen, Stan Janssen, Jan Janssen, Rob Jeucken, Wietse Reijnders, Rinske Reijnders, Auke Reijnders, Tom Backus, Rob Jenniskens, Lucien Conjaerts, Kees v.d. Ven, Jan v.d. Ven Mgr Hanssenstraat: Leider: Toon van Goch spelers: Mare Biermann, Bart Biermann, Jacco Camps, Steef Emons, Giel Emons, Toon van Goch, Roy de Kleijn, Lennart Peeters, Jan Biermann Jofferspas: Leider: Ton van Kessel spelers: John van Bergen, Barry Cornelissen, Stef Fleurkens, Peter Fleurkens, Dave Gerritsen, Roel Kessels, Martien Verstegen, Peter P Verhoeven Herenpasweg: Leider: Will Cremers spelers: Stefan Janssen, Will Cremers, Frank Frederix, Nick de Bruin, Joep Reijnders, Rik Schlepers, George Tauwe, Sef Teeuwen Geijsterseweg: Leider: Jos Custers spelers: Ruud Custers, Hans Custers, Ron Pelzer, Gijs Wijdeven, Coen Wijdeven, Maurice Janssen, Ton Alders Kloosterstraat 1 en 2: Leider: Ron Cornelissen spelers: Dick Janssen, Tom Janssen, Brandy van Dijck, Kevin van Dijck, Tim Euwes, Job Euwes, Daan Linssen, Niels Nielen, Paul Janssen, Bas Künen, Bob van Mil, Frederik van der Velpen Buitenhof: Leider: Arno Wijnhoven spelers: Thijs Arts, Ed Gielens, Sjors Gommans, Math Gommans, Bart Holtackers, Marcel Linskens, Ivo Sikes, Rowan Wijnhoven Binnenhof: Leider: Luc Vermeulen spelers: Steef Gielens, Luuk Gielens, Boy de Kleijn, Jules Kreutz, Patrick Lenssen, Luc Vermeulen, Tom Kamphuis De indeling per team dient vooraf bekend gemaakt te worden, bij de wedstrijdleiding. 11 KAMPIOEN Proficiat

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 11