Tour de Golf: golfen voor gezinnen Junior Kamer Venray organiseert golftoernooi voor het goede doel Venray, 14 mei 2006 - Vrijdag 30 juni staat goifcomplex de Golfhorst in Horst-America in het teken van netwerken, het goede doel en bovenal golf. Om geld in te zamelen voor een nieuwe speel- en picknickweide in Venray, organiseert Junior Kamer Venray een golfdag voor het Noord-Limburgse bedrijfsleven. Maar ook particulieren die dit initiatief willen ondersteunen zijn welkom om te swingen, chippen en putten. Junior Kamer Venray, een club van jonge, ambitieuze, ondernemende mensen, organiseert op de laatste vrijdag van juni de Tour de Golf. Een verwijzing naar het jaarlijkse Tour of Taste, hét zakelijke culinaire evenement op de Venrayse jaaragenda. Met dit golftoernooi zet zij zich sterker op de kaart als een serieus netwerk voor persoonlijke ontwikkeling voor ondernemende mensen tussen de 23 en 40 jaar. Jonge leden met belangstelling voor zakelijke netwerken, persoonlijke en internationale contacten en die zich daarnaast willen inzetten voor positieve veranderingen in de maatschappij. Speel- picknickweide Zo wil de Junior Kamer in 2006 op de voormalige fietscrossbaan Vlakwater een speel- picknickweide realiseren waar gezinnen uit Venray en omstreken kunnen recreëren. Dankzij een succesvolle Tour of Taste is er een eerste ferme stap gezet naar de realisatie hiervan. Dit jaar zal de Junior Kamer zich verder inzetten om het project (omvang 100.000 euro) succesvol af te ronden. Naast enkele Venrayse ondernemers die reeds hun steun hebben toegezegd is ook de Gemeente Venray een solide partner in de uiteindelijke realisatie. Middels de golfdag, met Berkemeijer Assurantiën als hoofdsponsor, hoopt Junior Kamer Venray dat ook veel particulieren en ondernemingen participeren in een ongetwijfeld succesvol project. Geheel verzorgde golfdag De geheel verzorgde golfdag begint om 11.00 uur en zal de hele dag (en gedeelte van de avond) duren. Eten en drinken, zowel op de baan als na de wedstrijd, zijn inbegrepen in het inschrijfgeld. Evenals de greenfee uiteraard. Al met al belooft dit een leuke dag te worden, waarop de Junior Kamer naast het Noord Limburgse bedrijfsleven ook nog een aantal prominenten hoopt te mogen begroeten. De kosten voor deze volledig verzorgde dag bedragen 125 euro per persoon. Voor deelnemers zonder GVB (golfvaardigheidsbewijs) of ervaring worden er door trainers van De Golfhorst professionele golfclinics verzorgd. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om voor 50 euro extra een caddie te huren. De Junior Kamer leden dragen graag uw golfspullen, om extra geld in te zamelen voor het goede doel uiteraard. Mocht u willen deelnemen aan het golftoernooi, of het project op een andere manier willen steunen, dan kunt u contact opnemen met Junior Kamer Venray (info@jkvenray.nl). Junior Kamer Venray Junior Kamer Venray (onderdeel van JCI Nederland) is een solide, ambitieuze en ondernemende vriendenclub, met aansprekende projecten, het Wereldhandelsspel en hét zakelijke culinaire evenement op de Venrayse jaaragenda: de Tour of Taste. De Junior Kamer Venray vindt haar oorspong in 1999. De heren Leon en Wil Janssen herkenden de behoefte onder jonge ondernemende dertigers om zich in een club te verenigen. In 1999 vormde het project 'Het Venray's ArbeidsPracticum' de eerste kennismaking van Venray met de ambities van de Junior Kamer. De grondslag van het idee was kinderen uit het speciaal onderwijs de mogelijkheid te bieden, onder begeleiding van een onderwijsinstelling, kennis te maken met hun toekomstige rol in het bedrijfsleven. Bedrijven die destijds gebruik maakten van dit project doen dit tot op de dag van vandaag nog altijd. In 2003 en 2004 realiseerde de Junior Kamer het project 'Dat mag er wezen'. De Junior Kamer Venray renoveerde een weeshuis in Roemenië. Ook hier was de ondernemersgeest bepalend voor het succes van het project. Junior Kamer (JCI) Nederland onderscheidde destijds Junior Kamer Venray met de award voor het beste project van Junior Kamer Nederland. Het project had een omvang van 70,000,- en is geheel zelfstandig door Junior Kamer Venray gerealiseerd. In 2006 wil de Junior Kamer een speel- picknickweide realiseren voor gezinnen uit de regio Venray.

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 20