Belangrijke zege voor Oostrum Oostrum heeft afgelopen zaterdag door een overwinning in Meiderslo de koppositie weer overgenomen van Holthees. Na een spannende en meeslepende wedstrijd stond er een 0-2 eindstand op het scorebord. Op een zwaar veld in Meiderslo had Oostrum een zwakke start. Veel passes kwamen niet op de plaats van bestemming aan en het merendeel van de duels werd gewonnen door de thuisploeg. Na twintig minuten voetballen kreeg Meiderslo een grote kans op de openingstreffer maar de Melderslose spits schoot de bal vanaf 16 meter recht in de handen van Ralph Kessels. Hierna leek de Oostrumse ploeg wakker geschud te zijn en begon ze langzaamaan met meer overtuiging te voetballen. Kansen kwamen er nu ook genoeg maar inzetten van Roy Willems en Rik Schlepers geraakten niet voorbij de sterk keepende Melderslo-goalie. Bij het rustsignaal stond er dus ook de spreekwoordelijke brilstand op het scorebord. Na rust kende de wedstrijd eenzelfde spelbeeld met een beheerst aanvallend Oostrum en een op de counter loerend Meiderslo. Ondanks het veldoverwicht wist Oostrum in het eerste kwartier na rust weinig echt grote kansen meer af te dwingen. Maar naarmate de Oostrumse druk toenam, namen ook de scoringsmogelijkheden langzaamaan toe. Na een paar waarschuwingsschoten van afstand was het in de 70s,e minuut dan eindelijk raak. Spits Roy Willems ontving de bal in de rechterhoek van het zestienmetergebied, draaide prachtig weg van twee tegenstanders en schoot de bal in de uiterste hoek: 0-1. Na deze mooie treffer besloot Meiderslo nog een keer alles op alles te zetten en ontstond er een boeiend voetbalgevecht. Door de ballen hoog in het Oostrumse strafschopgebied te pompen probeerde de thuisploeg de gelijkmaker te forceren maar echt gevaarlijk wist Meiderslo niet meer te worden. Na een periode waarin het spel in hoog tempo op en neer golfde, maakte Oostrum vijf minuten voor tijd aan alle onzekerheid een einde. Roy Willems hield op de achterlijn twee man bezig en zette vervolgens goed voor op de ingevallen Jan van de Ven. Deze kon niet direct uithalen en legde af op de eveneens ingevallen Dick Janssen die zonder na te denken meteen uithaalde. Via de binnenkant van de paal sloeg de bal binnen achter de verbouwereerde Melderslose keeper: 0-2. Hierna was het verzet van de thuisploeg gebroken en speelde Oostrum de wedstrijd rustig uit. Uitslagen maandag 17 april S.V. Oostrum 1 - Lottum SV 1 9-0 S.V. Oostrum 4 - RESIA 2 1-2 Volharding 6 - S.V. Oostrum 5 3-1 Programma zaterdag 22 april BW vet. - S.V. Oostrum vet. 16.30 vertrek 15.45 Programma zondag 23 april Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen y 8 S.V. Oostrum 2 - Ysselsteyn 3 12.00 Olympia'18 4 - S.V. Oostrum 3 10.00 S.V. Oostrum 4 - Irene Spel 4 10.00 Geysteren 1 - S.V. Oostrum 5 11.00 Leunen 4 - S.V. Oostrum 6 10.00 S.V. Oostrum DA1 - Elsendorp DA1 10.30 Programma dinsdag 25 april S.V. Oostrum 3 - Stormvogels'28 2 18.45

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 8