LENTECONCERT 2006 ledereen eieren bestellen dus!!! Ook dit jaar weer organiseert de Aostrumse Zangkompeneej het jaarlijks Lenteconcert. Op zaterdag 25 maart a.s. is het zo ver. Dan zullen voor u optreden: Mannergesangverein Concordia Straelen. Grubbenvorster Mannenkoor Steyler Staar Aostrumse Zangkompeneej. In D'n Oesterham is het te doen. Aanvang 20.30 uur. Hieronder volgt wat informatie van het Smartlappenkoor Steyler Staar uit Steyl. Een 3-tal jaren geleden werd dit koor opgericht op initiatief van een aantal dames. De heer Piet van Bree werd bereid gevonden om als dirigent op te treden. Het koor telt ca. 50 leden en wordt begeleid door een 4-tal accordeonisten. Bij de uitvoeringen zijn telkenmale ca.40 leden van de partij. Het betreft een gemengd koor. Gezegd mag worden dat de dames in meerderheid zijn. Het repertoire van het koor bestaat voornamelijk uit levensliederen, gezellige schlagers, oude liederen uit oma's tijd en andere smartlappen. Vandaar de naam smartlappenkoor. Het is een gezellig koor dat met liefde en plezier hun repertoire ten gehore wil brengen. De Aostrumse Zangkompeneej nodigt de lezers van harte uit om het Lenteconcert op zaterdag 25 maart a.s. te bezoeken en te genieten van de geboden zang. Tevens is de Aostrumse Zangkompeneej op zoek naar nieuwe leden die ons koor kunnen en willen versterken. Wie durft de handschoen op te nemen en bezoekt eens een repetitie van de Zangkompeneej. Wij repeteren op de dinsdagavond van 20.30-22.30 uur in het zaaltje van het AMC. Meer info nodig? Neem de telefoon en bel 511251 of 586418. Of nog beter, kom op een dinsdagavond naar de repetitie. Dag mensen van heel Oostrum, Het is weer tijd voor de jaarlijkse Grote Eieractie van A.D.O.R. jeugd***™*#*pasen |<omt langzaam maar zeker dichterbij. Dat betekent dat het weer tijd is voor onze jaarlijkse Eieractie. In de week van 27 maart en 3 april komen de kinderen van A.D.O.R. aan de deur om uw bestelling van de (rauwe) eieren op te nemen. De eieren kosten per 10 stuks €1,20 (wat bij de kinderen tijdens het bestellen betaald dient te worden). De eieren worden op Goede Vrijdag, 14 april bij u thuisbezorgd door de leiding en het bestuur van A.D.O.R. De opbrengst van deze actie komt ten goede van de kinderen van A.D.O.R. Allemaal alvast bedankt!! Groetjes kinderen, leiding bestuur A.D.O.R. p.s. Mocht u kinderen in de twee 'bestelweken' onverhoopt gemist hebben en toch eieren willen bestellen, dat kan tot maandag 10 april bij Lonneke (06-22585906). 19 AOSTRUMSe zangkompENEE.

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 19