ösb\o Jf I ÉVCTIEF Dames ZijActief Oostrum. PAASSTUKJES MAKEN Hallo mensen. Hier het beloofde bericht over de toneeluitvoering op zaterdag 8 april in Oostrum. Wij hebben al 3 uitvoeringen gegeven in Leunen, en veel enthousiaste reacties gehad. Zoals beloofd willen wij ook de mensen in Oostrum mee laten genieten. De organisatie van deze avond is volledig in handen van toneelvereniging de Vlasbloem. Wij zullen in week 13 of week 14 bij u langs komen met donateurs/entree kaarten. Deze kaarten kosten 5,00 en geven recht op toegang voor 2 personen. Wij hebben de kosten bewust laag gehouden om het voor iedereen nog leuker te maken om een avondje uit te gaan. Graag tot ziens op zaterdag 8 april om 20.00 uur in d'n Oesterham. Datum: Plaats: Aanvang: Kosten: Opgave: Donderdag 6 april ADOR-gebouw, Wittevrouwenstraat Oostrum 20.00 uur!!! €2,50 bij Martine Weijs vóór 28 maart, tel 581656. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen (Stationsweg175). Op donderdag 6 april gaan we o.l.v. Martine een paasstuk maken. Gelieve zelf te zorgen voor een vierkante, ronde of langwerpige mand. Verdere benodigdheden: taxus, coniferengroen, buxus, klimopblad en -ranken, eucalyptus of ander groen, takken (bv. wilgen, berken of fruit), mos, bessen, katjes, bloemen (bv. ranonkels, tulpen of lentebolletjes), eieren (kwartel, eend, kip, ganzen, struisvogel) en veertjes. Vanaf 28 maart staat er een voorbeeld klaar bij Martine Weijs, Stationsweg 175. Kom gerust kijken!!!! U steunt onze vereniging ook door een bloemetje van ons te kopen Alvast bedankt! Bloemenactie14 april 2006 SVO afdeling Korfbal 17 Limburg Al 7S jaar dé sleutel naar de toekomst Ii|Mhollefc vrouwennetwerk

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 17