Zevenklapper Oostrum tegen SVS KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Oostrum ging deze zondagmiddag op bezoek bij hekkensluiter SVS uit Stevensbeek en boekte daar een makkelijke en grote overwinning: 0-7. Dat SVS al zowat de gehele competitie onder aan de ranglijst bungelt, was dan ook goed te zien aan het spel van de thuisploeg. Maar dat de Oostrumse ploeg al veertien speelronden aan kop gaat was aanvankelijk absoluut niet aan het spel af te lezen. Slordige passes en veel balverlies van beide kanten kenmerkten het duel in het eerste kwartier. Na een kwartier voetballen kwam de Oostrumse openingstreffer dan ook een beetje uit de lucht vallen. Een hoge voorzet kwam op het hoofd van Roy Willems die de bal voor het doel kopte waar de inkomende Rik Schlepers de bal vallend langs de doelman knikte: 0-1. Hierna begon Oostrum een periode vrij aardig te voetballen en legde een aantal mooie aanvallen op de mat waar helaas niet uit gescoord werd. In de 25ste minuut verdubbelde de gasten haar voorsprong. Een vrije trap op ongeveer 20 meter van het doel werd door Rik Schlepers om de muur en laag in de verre hoek geschoten: 0-2. Oostrum wist het aardig tot goede spel vast te houden tot vijf minuten voor rust. Door de geringe tegenstand sloop de gemakzucht in de ploeg en SVS kreeg hierdoor twee heel aardige kansen om tegen te scoren. Gelukkig was doelman Ralph Kessels nog niet in slaap gesukkeld want tot twee keer toe was hij een SVS-speler de baas toen deze alleen voor hem op dook. De marge van twee doelpunten bleef dan ook staan tot aan de rust. De tweede helft was nog maar drie minuten oud toen Oostrum verder wegliep van de zwakke tegenstander. Een corner van rechts werd slecht verwerkt door de defensie van de gasten en de jarige aanvoerder Bas Kessels aarzelde niet toen de bal voor z'n voeten kwam: 0-3. Oostrum bleef hierna goed voetballen en kreeg daar ook alle ruimte voor van de tegenstander. De gemakzucht en nonchalance van de eerste helft bleven ditmaal achterwege en Oostrum voerde de score dan ook langzaam op. In de 60ste minuut was het de opgekomen rechtsback Bram Broeren die op aangeven van Roy Willems de 0-4 binnen kon schieten. Tien minuten later was het wederom Willems die aan de basis stond van een nieuwe Oostrumse treffer. Door uit te wijken naar de zijkant creëerde hij ruimte voor de ingevallen rechtsbuiten Jan van de Ven die de prima voorzet van Willems via de binnenkant van de paal in het doel schoot: 0-5. Hierna leek Oostrum even gas terug te nemen en gebeurde er weinig meer voor het Stevensbeekse doel. Doordat Oostrum de zaken ook defensief goed voor elkaar had, had het van de tegenstander ook niets meer te duchten. Was keeper Ralph Kessels in de rust in het kleedlokaal achtergebleven, dan had waarschijnlijk niemand hem gemist. In de gehele tweede helft heeft hij welgeteld drie keer de bal mogen beroeren, en dan ook nog eens omdat zijn medespelers zo vriendelijk waren hem af en toe een terugspeelbal te gunnen. Toch zou de score twintig minuten voor tijd nog verder oplopen. Invaller Bob van Mil had zijn plek als laatste man even verlaten en soleerde knap langs drie man om vervolgens de bal rustig in de verre hoek te schuiven: 0-6. De laatste treffer van deze doelpuntrijke middag viel in de 85ste minuut. Bas Kessels speelde met een slim hakballetje Rik Schlepers aan die van dichtbij zijn derde treffer van de middag kon binnenschieten: 0-7. Door deze ruime overwinning blijft Oostrum aan kop gaan in de 6e klasse E en is het met 62 doelpunten voor inmiddels één van de productiefste ploegen in district Zuid II van de KNVB. Komende zondag hoeft Oostrum niet in actie te komen waarna op woensdag 29 maart de inhaalwedstrijd thuis tegen Lottum op het programma staat. Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel. 0478 - 51 03 85 Beste leden, Op 4 april gaan wij weer kienen en er zijn weer leuke prijsjes te winnen want daar zorgen de dames o.l,v. M. Raijmakers wel voor. Kom dus a.s. dinsdag 4 april met een groot aantal leden naar deze kienmiddag. 18 April is er een heel leerzame middag want dan wordt de nieuwe politiementor aan ons voorgesteld en krijgen wij uitleg van de verkeersborden. Hierna neemt Synthese het over en komt deze uitleg geven over meer bewegen voor ouderen dus houdt deze middag vrij. 13

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 13