i 1 BESTE CARNAVALSVIERDERS, begeleiding op een gezonde manier Voor informatie, voedingsadvies en vetmeting, BEL: Rieky van den Heuvel tel. 0478 - 58 05 82 Hallo jongens en meisjes van A.D.O.R. De prins en jeugdprins zijn al bekend dus we kunnen weer volop feesten met carnaval! Zoals elk jaar komt de jeugdprins met zijn gevolg ook hossen bij ons. Daarom zijn jeu$<toereni#in#- alle kinderen van A.D.O.R. en vriendjes en vriendinnetjes welkom op vrijdag 24 Februari van 18.30 tot 20.00 uur. Voor de best verklede Karklingel(linneke) is er weer de wisselbeker. Verder is er snoep, fris, en chips voor een schappelijk prijsje. Voor 2,50 snoep je je barstens vol. De verdere clubavonden in die week (week 8) vervallen, en in week 9 hebben ook wij vakantie. Dus kom samen met je vriendje/vriendinnetje naar A.D.O.R. carnavalsdisco op vrijdag 24 februari van 18.30 tot 20.00 uur! Alaaf bestuur leiding A.D.O.R. Hebben ze tegen jou gezegd dat ze op waren! Maar had je er toch graag een willen hebben? Dan hebben wij goed nieuws voor jullie! Ze zijn er weer, de nieuwe carnavalsvlaggenü Kom er snel een halen. Voor 15,- heb je er al een in je bezit. Ze zijn verkrijgbaar bij onze Vorst Bas, Kloosterstraat 7 Maar haast je, want ook nu weer is OP OP. NB. Denk eraan de optocht in Venray begint ook dit jaar weer al om 13.44 uur CV "de Karklingels" Hun streef gewicht willen bereiken en behouden Fit en vitaal willen worden Hun sportprestaties willen verbeteren "BUITENGEWOON KAMPEREN" Tot ziens, Comedia 8 april 2006 D'n Oesterham 19 STRUM HE RB All FE Voor mensen die onder deskundige m

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 19