SVO Oostrum afd. korfbal NOBELNIEUWS Heel hartelijk dank voor uw steun NOBEL Uitslagen; Midweekdames; Swift-Oostrum 14-5 Welpen; Oranjewit-Oostrum 0-0 Oostrum-Peelkorf 0-2 PupillenE; HBSV-Oostrum 7-0 Aspiranten; Oostrum-KSV 0-9 Seniorenl; Oostrum-HBSV 5-7 Fieke2,Anne2,Abby1. Programma 01-03 Midweekdames; Oostrum-Peelkorf aanvang 22.00 Het Nobel-viertal bestaande uit Jeanine Huijbers met Kelsey, Marloes van Rattingen met Arno, Jolein Coopmans met Mistral en Klinte de Rijck met Hollanda S heeft zich weer van z'n beste kant laten zien in Helden. De meiden reden een mooie Kür op muziek waar ze voor beloond werden met een 1e prijs. Jeanine Huijbers heeft hetzelfde weekend ook een individuele proef gereden met Kelsey in Zeeland. In de klasse Z1 behaalde ze een 2e prijs met 197 punten. Proficiat Denk aan de ledenvergadering op 15 maart!! Nobel De Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische Ziekten vond dit jaar plaats in de week van 5 tot en met 11 februari 2006. In Oostrum gingen veertien collectanten op pad met de collectebus. Wij zijn heel erg blij met de opbrengst733.83 Daarom willen we graag alle gulle gevers en de collectanten heel hartelijk danken voor hun bijdrage. De opbrengst wordt door de beide organiserende fondsen, de Hersenstichting Nederland en het Fonds Psychische Gezondheid, gebruikt voor wetenschappelijk onderzoek, zorgprojecten, publieks- en patiëntenvoorlichting Geen collectant aan de deur gehad Uw gift is nog altijd welkom op giro 950 t.n.v. Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische Ziekten. Wilt u volgend jaar meehelpen collecteren? Bel dan Koos Künen collectecoördinator in Oostrum ,tel. 58 51 86 Meer info: www.hersenstichtina.nl of www.fondspsvchischeaezondheid.nl 11 És

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 11