Hierbij willen we u van harte uitnodigen, voor de presentatie van het voorjaarsprogramma. De groenworkshops zijn te bewonderen op onze open dagen op Vrijdag 10 februari en zaterdag 11 februari van: 19.00 - 21.00 u Zondag 12 februari van: 14.00 - 16.00 u e-mail: de.wieneshof@hetnet.nl MGR. HANSSENSTRAAT 51 5807 BB OOSTRUM Tel. 0478 - 583747 DE WIENESHOF De heer Linskens heeft namens de Dorpsraad deelgenomen aan klankbordgroep de Blakt. Deze klankbordgroep is op initiatief van de Gemeente opgericht en heeft als doel de Gemeente te adviseren bij de ontwikkeling van industrieterrein de Blakt. De heer Linskens geeft een toelichting op de plannen zoals die in de Klankbordgroep zijn gepresenteerd. Naast de Blakt moet de Gemeente nog 30 hectare industrieterrein ontwikkelen. Opgemerkt wordt dat het belangrijk is om een vinger aan de pols te houden bij de locatiekeuze hiervan. 12. Rondvraag Mevrouw van de Boogaard zal de 2 ieden van de kascontrolecommissie uitnodigen voor de kascontrole van de Dorpsraad en het Oostrums Weekblad. De jaarlijkse bindingsavond voor de leden van de Dorpsraad vindt plaats op 8 april. De heer de Haart bedankt alle leden van de Dorpsraad voor de prettige samenwerking. Gevraagd wordt of er ontwikkelingen zijn over Oostrum-oost. Er heeft een kort geding gediend waarvan de uitspraak niet bekend is bij de Dorpsraad. Het voormalige bestuur van het decembercomité heeft alles overgedragen aan een geheel nieuw bestuur van 5 leden. De KBO heeft nog geen schriftelijke bevestiging ontvangen voor toezegging van het groenonderhoud. De heer Voesten van de Gemeente is hiervoor benaderd en heeft toegezegd dat de KBO ook in 2006 het groen mag onderhouden. De secretaris zal de gemeente verzoeken om de KBO hiervan, net als voorgaande jaren, een schriftelijke opdrachtbevestiging te sturen. 13. Sluiting De voorzitter sluit om 21.30 uur de vergadering 5

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 5