7. Uitwerking projecten DOP/jaarplan 2006 De leden van het Dorpsraad hebben de uitwerking van de projecten uit het DOP ontvangen. Er zijn geen opmerkingen over de opzet. 8. Commissie Middelen Verslag Dorpsradenoverleq Vanuit het Dorpsradenoverleg wordt een commissie gevormd met als doel het verzamelen van relevante informatie met betrekking tot een circuit voor lawaaisport. Deze informatie wordt ter beschikking gesteld aan alle leden van het DRO. In tegenstelling tot de afspraak in onze vorige vergadering, zal Oostrum hierin niet deelnemen. Vergaderdata 2006 De voorgestelde vergaderdata worden vastgesteld. Vacature lid Dorpsraad De heer de Haart neemt na een periode van 2 jaar afscheid van de Dorpsraad. De voorzitter bedankt de heer de Haart voor zijn inzet en neemt op passende wijze afscheid. De heer Gooren geeft te kennen dat hij in de volgende vergadering afscheid neemt van de Dorpsraad. Mevrouw de Kleijn en de heer Frederix geven eveneens te kennen dat zij willen stoppen in de loop van 2006. Bij het zoeken naar nieuwe kandidaten voor de Dorpsraad kan rekening worden gehouden met deze aankondigingen. Rapportage overige activiteiten De website van het Dorpsradenoverleg moet formeel worden geregeld door middel van het ondertekenen van een statuut en een convenant. De leden van de Dorpsraad hebben de stukken hiervoor ter kennisname ontvangen. Het Dorpsradenoverleg is eigenaar van de website. De vaste bijdrage aan de website is 100 euro per dorp. De variabele kosten bedragen 0,18 eurocent per inwoner. Het streven is om de variabele kosten middels sponsoring te verkrijgen. De wijken van Venray betalen een bijdrage gelijk aan de bijdrage van het kleinste dorp. De reden hiervan is dat de wijken geen verenigingen aan haar website kunnen koppelen, waardoor zij minder makkelijk sponsorgelden kunnen binnenhalen. 9. Commissie Stedelijk Beheer Rapportage overige activiteiten De nieuwe kerstboomverlichting is goed bevallen. Er is nog geen bericht ontvangen van de subsidieaanvraag inzake verlichting van de kerk. 10. Commissie Maatschappelijke Diensten Rapportage overige activiteiten De 'gekleurde' uitgave van het Oostrums Weekblad heeft tot nu toe 6 nieuwe aanmeldingen opgeleverd. Deze actie zal jaarlijks in het begin van het jaar herhaald worden. Daarnaast wordt het idee geopperd om kort voor de kermis een speciale versie uit te geven. 11. Commissie Stedelijke Ontwikkeling Rapportage overige activiteiten Maandag 16 januari vindt in Heide een miniconferentie plaats over het Gebieds Gericht Werken (GGW). Oostrum neemt deel aan de pilot. De heren Linskens en van Soest hebben inmiddels een bijeenkomst over GGW bij de Gemeente gehad. Het streven is om voor 1 april een aantal projecten in te dienen voor de begroting van de Gemeente voor 2007. De leden van de Dorpsraad worden van de voortgang op de hoogte gehouden. 4

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 4