Jeugdprinsebal zaoterdag 28 annewarie KARKLINGEL HOLLAND HOUSE Ut WK voetbal stöt vur de deur, ut Nederlands elftal het zich geplatst en um alvest waerm te draeje stöt d'r en moj oranje fieëst an te komme...Dizze zaoterdag zal café-zaal Back in Time opgepimpt wörre tot ut gezellige "Karklingel Holland House"! Tijdens dit knallende oranje fieëst zulle we afschéjd neme van jeugdprins Tim I, vorst Dennis en nar Danny. Zeej zulle opgaon ien een dansende en deinende oranje massa. Later op dizze aovend wille weej ollie de neeje anvoerder bekend make van ut oranje legioen van Aostrum, Lull en d'n Boshuuze. Kom allemaol ien ut oranje gekleejd, dan beloofd dit ut mojste oranje fieëst te werre dat Aostrum oeëts gekend het! As geej dit oranje fieëst mit wilt make, en wie wil dat nie! Kom dan op zaoterdag 28 jannewarie naor café-zaal Back in Time. Den aovend begint um 18.30 uur, waornao um ongevér 19.49 uur ut aftreejje zal platsviende en ongevér um 21.11 uur hope weej öllie d'n neeje jeugdprins te kunne vurstelle. De entree vur dizze aovend is twieë euro. Netuürlek kunde ok dit jaor wer raoje wie de neeje jeugdprins van Aostrum, Lull en d'n Boshuuze werd. Ok dit jaor hebbe weej, zoeëas geej hieronder ziet, wér en briefke mit tien name samegesteld, waorvan dur ieëne jeugdprins zal werre. Vur ös zeuj ut fijn zien as gillie ien de waek van 23 tot en met 28 jannewarie ut briefke iengevult klaor hét ligge. Ut raoje kost 0,50 eurocaent per naam, en netuürlek meugde ok mieërdere name ankruuse. Weej komme op ieën van dees daag ut briefke ophale, dus tot dan. De jeugd K-Missie. Naam: Adres: Luuk Blenckers Elian Geurts Niek van Bergen Rein Fleurkens Tom Kamphuis Kevin Voesten Lex van Lin Kees Gommans Daan Broeksteeg Guus Verstegen 9 STRUM tl

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 9