ORDE VAN VERDIENSTE VOOR MARTIEN REIJNDERS. DE BERGHAAGl timmer/klussen Hondenhokken en Kennel Kippen en Konijnenhokken Volières en Tuinschermen De Orde van Verdienste van C. V. "De Karklingels" uit Oostrum wordt dit jaar uitgereikt aan Martien Reijnders. De uitreiking van deze hoge onderscheiding vind plaats op zaterdag 11 februari a.s. om 21.30 uur tijdens het "Klingelbal" in D'n Oesterham. ledereen heeft dan de gelegenheid om Martien te feliciteren. Martien is op 6 oktober 1931 in Geijsteren geboren. In 1935 is hij naar Oostrum verhuisd. Hij is getrouwd met Nelly, heeft twee dochters Agnes en Anita en een zoon Ron. De inmiddels gepensioneerde Martien is begonnen als buschauffeur bij van Ham (stadsdienst). In 1969 maakte hij de overstap als chauffeur naar de Boerenbond in Oostrum. Via de Boerenbond in Merselo kwam hij uiteindelijk terecht bij Landbouwbelang te Wanssum waar hij gewerkt heeft tot zijn pensioen. Één van de grootste hobby's van Martien is bowling. Al 27 jaar is hij wekelijks te vinden op de bowlingbaan. Martien is iemand die op vele fronten actief is geweest binnen de Oostrumse gemeenschap en dat nog steeds is. Martien maakt al meer dan 15 jaar deel uit van de schoffelploeg van de kerk die de plantsoenen om de kerk en op de begraafplaats "Trans Cedron" bijhouden. Muziek is ook een grote hobby van Martien. Zo is hij dit jaar al 25 jaar vaandeldrager van harmonie "Sub Matris Tutela". Ook bij de helaas opgeheven "Eikenhofkapel" was hij ca. 22 jaar actief bij het assisteren van Foto: Jos Euwes het geluid en alle andere voorkomende werkzaamheden. Voor de harmonie haalt Martien al ruim 20 jaar wekelijks oud papier op bij bedrijven en winkels in de regio. Als het gaat om bemanning bij de entree bij welke activiteit dan ook doe je nooit tevergeefs een beroep op hem. Martien kom je tegen bij de muntverkoop in gemeenschapshuis D'n Oesterham, bij de voetbalclub waar hij bij de thuiswedstrijden van het 1e elftal te vinden is in het entreehokje voor het heffen van de entreegelden, de entreeheffing en/of muntverkoop bij (iubileum)feesten van de harmonie en de entreeheffing bij carnavalsactiviteiten. Verder is Martien al meer dan 25 jaar lid van de plaatselijke carnavalsvereniging. Hij is al 18 jaar als bühnemeester bij de zittingsavonden betrokken en sinds enkele jaren ook taxichauffeur van de Raad van Elf voor de optocht in Venray. Buiten Oostrum is Martien al ruim 15 jaar actief bij de jaarlijkse fietsvierdaagse waar hij ingezet wordt bij alle voorkomende werkzaamheden. Martien is de typische vrijwilliger die veel werk verzet maar ook graag op de achtergrond blijft. Maar dit jaar zal hij op de voorgrond staan bij de uitreiking van de Orde van Verdienste. De Oostrumse gemeenschap doet nooit tevergeefs een beroep op Martien als je het maar op tijd laat weten. Daarom heeft hij deze onderscheiding dan ook meer dan verdiend. niCDCKWFRRI MVFNI VENNENWEG 5A, OOSTRUM DIERENVERBLIJVEN 0478.636868/0653104167 5 begrafenis en crematie onderneming fr. /Marijkestraat la 5802 BV Venray Vcnrayseweg 104 5961 AJ Horst telefoon 0478 55 01 50 telefoon 077 398 70 99 stfjn c/tjg en nacht bereikbaar onder telefoonnr, 0478 550150 «w mm

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 5